Banksy

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
jel gotivi netko mozda ovog umjetnika ja sam se doslovce navukao na njegove radove

evo malo pogledajte http://www.deviantart.com/#order=9&q=banksy


inace Banksy je poznati britanski crtač grafita nepoznata identiteta. Pretpostavlja se da je iz grada Yate pored Bristola, te da je rođen 1974., no to još nije sa sigurnošću dokazano. Svojim satiričnim i duhovitim grafitima, koje crta uz pomoć ličilačkih šablona često iskazuje nezadovoljstvo ratom i kapitalizmom. Među njegovi poznatim uratcima su oslikavanje izraelskog zida na Zapadnoj obali idiličnim prizorima, postavljanje svojih slika u poznate muzeje, te postavljanje izložbe sa živim oslikanim životinjama.
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
ja sam cuo znjega prvi put kad je bilo na vijestima ono kako je crtao po tom zidu u izraelu, onda sam googlao banksy ovo ono.. ugl dobar ''ulicni'' umjetnik. imam masu njegovih stencila i crteza na kompu. :)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
banksybrushesbyprefect4xx1.jpg


Ovo mi je super, mogli bi fotošopirati sliku i staviti biljku vutre u ruku gdje je cvjeće, pa bi možda slika išla i na naslovnicu vutra.org
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
e jebiga sad necemo uzimati već vidjeno isto kao u glazbi nije fora,

al ustvari kad malo bolje pogledam sliku stvarno i mene kopka da se nekako izdigitalizira
bilo bi stvarno zanimljivo....
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
tvmonster2aw0.jpg

ova mu je dobra, tamo s linka manifesto:

When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle.
Then I realised God doesn’t work that way, so I stole
one and prayed for forgiveness.

- Emo Philips
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
bravo tarki ispalo kao da pleše s pljugom i hedinom...



šandore dobra ideja mogli bi se aktivisticki usmjeriti putem umjetnosti
znaci vi preko 21 god sposobni za rasudjivanje ....

šablone u ruke i pičite :hippy:
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
jel on napravio onaj graf: neka crta po podu onak prek cijelog grada i onda ta crta vodi do nekog zida di murjak to šmrće?

znam da mi je frend nešto pričao da je onak sudareni auto stajao na cesti po kojoj je išla zebra a da je on preko auta nacrtao zebru ?? nisam ziher jel to on al evo pitam.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
mislim da je , za tog murjaka znam izgleda kao Samuel.L. Jackson i za tu crtu znam al nisam znao su povezani :pat: