Banovanje lenjih korisnika i brisanje postova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

neko

Aktivan Član
25.01.2008
73
4
0
47
Zamolio bih moderatore da se malo angazuju po ovom pitanju.
Kao prvo, forum je mnogo poucan i edukativan. Svasta ima da se procita i vidi, ali novi korisnici (i ja sam jedan od njih) postavljaju pitanja koja su se postavila na forumu milion puta sto ovaj forum dovodi do toga da gubi upotrebnu vrednost. Kako? Recimo da se pojavi neki novi ozbiljan clan i pocne da cita podforume, vrlo lako moze da pomisli kako je ovaj forum "deciji" sto on svakako nije, jer se non stop vrte pocetnicka pitanja. Moj predlog je jedno upozorenje preko privatne poruke uz brisanje posta. Ako to ne urodi plodom i clan ponovo postavi neko debilno pitanje sledi ban.
Sa druge strane svestan sam sta znaci registrovani korisnik kod potencijalnih oglasavaca na sajtu, ali treba uzeti u obzir da li je bolje imati vise "losih" clanova ili manje "dobrih" jer ce u ovom drugom slucaju sve doci na svoje mesto samo ce trebati malo vise vremena, a i procenat narucivanja semenki i opreme kod sponzora bice veci. I kod uzgajanja treba biti strpljiv pa zasto i u ovom slucaju ne biti strpljiv. Zato molim moderatore da ovaj predlog ozbiljno razmotre ako razmisljaju o buducnosti foruma.
Sve cestitke na forumu, PRAVI STE.
Pozdrav.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Laloš

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
E da ih mi ne brišemo, na što bi to tek onda sličilo.
Inače drago mi je da nas razumiješ i podržavaš. Ovo je jako lijepo.
Znao sam dobiti privatnu poruku od pojedinaca koje nebi imenovao, da će forum propasti zbog takvih kao ja (moderatora koji brišu postove:hehe:) i drago mi je da ima i ljudi koji shvaćaju koja je naša moderatorska dužnost i zašto te postove brišemo.
:common028:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
To sve mi vec dobro znamo.I trudimo se koliko mozemo.Ali opet,na kraju,sve je to do samih korisnika.Lepo je cuti da neko ima razumevanja za "represiju" kojoj pribegavao kad nema durgog resenja.


Pozdrav
 
21.05.2008
20
0
0
43
22.05.2008.
Ja sam ovdje drugi dan i kao što vidite već sam pred ban. Što osobno mislim da nije u redu bez obzira na okolnosti pod kojima sam pred ban i došao.

Prvo opomena za neku grešku, bila bi puno bolje riješenje i humanije. Nikakav vam problem nisam stvorio niti neću. Stoga vas molim da me vratite u normalan mod. Ja znam da ovdje postoji ogranićena sloboda govora, jel je glavna tema sajta pod povečalom zakona, O.K. al da me i vi sad kažnjavate kao i oni, mislim, onda ne vidim svrhu svega ovoga.
Ako ćemo se potrudit da se nešto ozakoni, onda nećemo jedni druge kažnjavat. Pogriješio sam priznajem, da sam zbog toga zaslužio pred ban-ban nisam. Opomenite me onemogućite mi postanje par dana il šta već. Al ovako grubo nastupit prema nekome nije u redu, pošto je i pred ban vjećan. Jel fino piše da NIKAD na istiće! Gospodo, dečki kako god je ispravno.
Nikad problema sa zakonom nisam imao i najvjerojatnije neću i borit ću se da se taj zakon promjeni kako god znam no nemojte me i vi kažnjavat samo zato što volim Marihuanu.
Lijepo vas molim..
Pozz..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
znam braka ali je potraživao onako na usput :icon_confused:
da ne ponavljam šta je napisao

sve je to lijepo ali kada si se registrovao morao si da pročitaš pravilnik
zašto da bude ugroženo nešto na čemu je dosta ljudi radilo i radi
bez materijalne dobiti iz čistog entuzijazma
ti nisi naš rad i trud poštovao,zašto bi mi tebe

neka prođe malo vremeno da nam se vrati povjerenje u tebe
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
u cemu je uopce bio problem?

osobno zagovaram pristup Opomena, Promatranje pa ako se ispostavi da je netko kreten i oglusio se na opomenu onda neki ban... mislim da ne treba biti toliko ostar i lak na kaznjavanju... vecina niti ne kuzi da je napravila nesto protiv pravila, mislim da treba opomenuti prvo na Pm pa kasnije vidjet kako stvari idu.

osobno nisam nikada nikog banala jer bi uvijek opomenula prvo i nakon toga bi sve bilo ok, ljudi bi se ispricali i sve 5.

znali smo imati i vece pacijente :)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ok skinem mu bodove
i odakle da znam da on neće zloupotrebiti privatne poruke
jer se na iste pozivao za kontakt ?

rekoh neka prođe malo vremena
ovako samo ne može da koristi privatne poruke

red bila je 14. pravilnika
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
sve u redu balkane :) uvijek postujem neciju odluku oko bananja i nikada se ne protivim, samo sam rekla svoje misljenje o ovoj temi opcenito :)
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Bisous30.gif
heheh balkane bitno da se mi razumijemo :))
 
21.05.2008
20
0
0
43
Pardoniram se i Dama je u pitanju.

Hvala što ste ili ćete razmisliti o tome. Ne brinite kreten nisam prestar sam za to kad su odluke u pitanju. Samo se radi o tome da je bio šok od nikuda. O.K. kao i svi drugi imate pravila koja treba poštivat i da proćitao sam ih prije reganja, a i nakon šoka. Al brale moj ko će ih pamtiti ovo je site o Marici Darici jedinoj svenamjenskoj biljci(koliko znam). Koliko sam put došao na gens a lire niotkud, ni na kraj pameti mi nije bilo. Neću više obećajem. Bio sam ponukan lošim vanjskim izborom koji je ionako ono što je smeće kakvog nema. Nemaju ljudi neki respect premo ovome svijetu. Ja sam prije probao ono lošije i teže šta se droge tiče, tako da je teorija marica-igla po meni društvena glupost. No ovdje sam našao ono što vani nađeš u sto godina ili nikad društveno, osvještenu ekipu po pitanju đeje, (šta se tiće pred-bana)pa reko da probam. Na kraju sam posrao sam sebe kad me eto i kretenom nazivate.
Najiskrenije rećeno: I đeja će nas pomiriti, kad gledamo ka granici..
Naravno govorim o tome da smo svi isti ispod kože..
A site, šta se tu uopće ima za reć sem hvale i pohvale.(nemam rijeći)
O tome šoku kad sam uopće otkrio da postojite neću ni da prićam..
Uzmite vremena koliko treba da uzmete..
Samo pozitivno..(nema smajlića koji klanja da ima postavio bi ih puno)
Pozz..
(valjda nije i post sad OT, nadam se nije, bila ona kurva il ne)
 
22.10.2007
0
1
0
37
imam i ja jedno pitanje !!! neznam di da ga svrstam al evo ovo mi se cinilo prilicno ok
kako ja mogu svojim ponasanjem mogu maknut ovo pred ban ?!?!?!?
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
evo cist ko suza...vidim da je ban od prije brdo vremena i mislim da imas pravo na drugu sansu:) ako ne..lako mi to vratimo ;)