Banovanje lenjih korisnika i brisanje postova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
imam jedno pitanje za administratora!nemogu da odem na korisničke opcije iz neznam kojeg razloga,traži me šifru i ja ju upišem i onda mi kaže da sam pogriješio a znam da nisam...jel se može to kako riješit ili mora tako da bude
 
22.09.2007
26
0
0
34
nemoj da mene banujes... :D
mozda nisam dugo postao al sam tu svako malo... :D
hihihi... :D

i vidim da je u topicu Ko ste i kako ste nas našli? postalo popularno otvarat novu temu za svakog novog clana... xD
a ja se upushen zahebavo kad sam prvi put to napravio... :p:p

ps.
sad cu ponovo da pocnem postat... vecinom pitanja... jer upravo pripremam jedan grow box za moj prvi indor uzgoj...... :D
yeeah...
 
17.07.2008
31
1
6
43
neko je napisao(la):
Zamolio bih moderatore da se malo angazuju po ovom pitanju.
Kao prvo, forum je mnogo poucan i edukativan. Svasta ima da se procita i vidi, ali novi korisnici (i ja sam jedan od njih) postavljaju pitanja koja su se postavila na forumu milion puta sto ovaj forum dovodi do toga da gubi upotrebnu vrednost. Kako? Recimo da se pojavi neki novi ozbiljan clan i pocne da cita podforume, vrlo lako moze da pomisli kako je ovaj forum "deciji" sto on svakako nije, jer se non stop vrte pocetnicka pitanja. Moj predlog je jedno upozorenje preko privatne poruke uz brisanje posta. Ako to ne urodi plodom i clan ponovo postavi neko debilno pitanje sledi ban.
Sa druge strane svestan sam sta znaci registrovani korisnik kod potencijalnih oglasavaca na sajtu, ali treba uzeti u obzir da li je bolje imati vise "losih" clanova ili manje "dobrih" jer ce u ovom drugom slucaju sve doci na svoje mesto samo ce trebati malo vise vremena, a i procenat narucivanja semenki i opreme kod sponzora bice veci. I kod uzgajanja treba biti strpljiv pa zasto i u ovom slucaju ne biti strpljiv. Zato molim moderatore da ovaj predlog ozbiljno razmotre ako razmisljaju o buducnosti foruma.



---Svaka cast! I ja se slazem,ako nekoga nesto iskreno zanima nece mu biti tesko progutati par strana zanimljivog mu texta..a uz to zato i postoji tražilica, evo odmah i da vas sve pohvalim,nije da se bodem al ovaj forum mi je najdrazi,ne znam kako ste uspjeli sve to organizirati-stvarno se moze iskobeljati sve i svasta,evo jos jednom puno pohvala,sve najbolje i pozivite jos dugo....:love001:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
cvjetan je napisao(la):
posto ja vec 2 dana ne mogu nac nacin da ugasim racun, molim nekog tko ima tu mogucnost da to ucini.

Hvala i gl.

Pa vidite da se lik prepo.... prvi mu je ovo post... Registrovo se, ali prpa da mu stara ili neko ne vidi na kakve stranice ide..... :)

Nije problem, drug, ti kao član nemaš tu opciju da sam izbrišeš svoj account (hehehhe ali ja kao "banka" rado ću ti to uraditi...) :) LOLčina
hah ha hah ha h
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:clap:...jao Koje Njesra.... MAMA Dosla S Godisnjeg Faking Odmora...!!!:fishing::sun2:

;-)...m A J K U M U U U !!!!!!!!!!:violent018::violent018::violent018: