Banzai tehnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Noise

Banned
Banovan
09.07.2010
8
0
0
38
[video=youtube;o6goUwyrV1g]http://www.youtube.com/watch?v=o6goUwyrV1g[/video]

Shta retji chovek je kralj :)

Pokazuje josh par tehnika, ali ova Bon-sai je i vishe nego jedna dobra "inovacija". A i ova fora sa topovanjem vrha je zanimljiva
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Negoooo...kad si već našao ovog debila,daj ti nama nađi video gdje je to što on drobi i dokazano na kraju.Ja ovdje vidim samo unakaženu biljku koja će od tolikog stresa dobit mooda a ne budove.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ne znam kako da ovo shvatim,pa ću preformulirati-tip je jako samouvjeren,a nema (barem u ovom videu) dokaza da je to što govori zaista tako.Ja nemam namjeru tražit dokaz,jer čisto sumnjam da postoji :icon_razz:
Po čemu je kralj???Ovo što radi meni nema nikakvog smisla!Biljka ima lišće s razlogom jbte!!!Unakazio je predivnu biljku i tvrdi da će dobit masu hedova!Ajde,ako je kralj,nađi video (kažeš da ih ima još) u kojem je ta biljka stigla do harvesta i dala više od druge i priznat ću da sam u krivu.Samo to priznajem.U protivnom :2flip:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
iss kaj je lik napravio...bolest...jadna biljka sva je sjebana
 

Noise

Banned
Banovan
09.07.2010
8
0
0
38
Kralj je jer ima krunu, a ti ako je ne vidish jbga. I mosh samo ti meni da posaftash :)

P.S. Tema i jeste otvorena da bi se raspravljalo koliko je efektivno to shto on radi.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
To što on radi NEMA smisla,a ne da je efektivno.Neću se više zamarati...Poprilično si bahat,a takvi likovi nebi trebali imati pristup ovom forumu.Adios muchacho i neka ti je sa srećom :devilfingers::nana:
 

Noise

Banned
Banovan
09.07.2010
8
0
0
38
Pogledaj svoj prvi post i ne ruzi temu, vetj sam ti rekao shta i kako ;)

I "ne bi" se pishe odvojeno.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Pa kad si već tako "OBRAZOVAN" što ne koristiš č,ć,ž,š,đ ? Sama tema je dovoljno ružna,a koliko može tek biti zbunjujuća za nekog tko ne zna ništa o uzgoju ne moram ni spominjati...Kao prvo,WTF means BANZAI? To je nešto kao zbogom na japanskom? Tako mi i izgleda ta biljka što ju je iskasapio,a ako si mislio na BONSAI,to se ne radi tako :eek:hno:
Ako biljci ne treba lišće,onda ni tebi ne trebaju ruke i noge...Što ih ne odrežeš?
Jao,koji qrac se uopće prepirem s tobom...:knockknock:
Ma evo,stvarno je lik car,prava mu je tehnika,samo ti to primjeni na svom bilju,ako ga imaš!Sigurno će bit hedovine na bacanje :thumb:
 

Noise

Banned
Banovan
09.07.2010
8
0
0
38
Nije Banzai, vetj Bon-sai kako sam i napisao u textu, ovo prvo je zajebancija. Ni ja ne znam shto se nervirash, a sayonara je rech koju si trazio. Kao shto rekoh tema je otvorena da bi se PRICHALO o ovoj tehnici i da li je neko upotrebio (zar moram 3x da ponavljam, magare bi shvatilo). Jako si agresivan i smarash sa glupim pitanjima i konstantacijama.
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
ma kakve ovo ima veze uopste sa bonsaiem???

ako ne znas sta ta rec znaci nemoj je pominjati smejace ti se neko:icon_lol:
 

Noise

Banned
Banovan
09.07.2010
8
0
0
38
Ne blamiraj se Tegl i ne lupaj gluposti, to se odnosi na tehniku, a ne kako ti mislish velichinu bilke, to je vetj tehnika "dwarfinga". Chak je lepo i neki dechko napisao ispod klipa na shta se odnosi rech bonsai.

Ae laq notj momci :)
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
ma kakva bre velicina postoji bonsai i od 2 metra ,al nije stvar u tome vec u postudi da ti otkrijem tajnu mora da bude plitka
 

Noise

Banned
Banovan
09.07.2010
8
0
0
38
Nemoj biti bukvalista, znash chija je to odlika i tutjkajte ga obojica. Daj da vidimo mishljenja ljudi koji su imali iskustva sa ovim. . .
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Vidim da je tu neka rasprava o gramatici i bahatosti i sto vec ( nisam citao, nadam se da nisam nista bitno propustio :p )

Ali evo da komentiram video... nema pt2 vide-a tako da ne mozemo znat jel to funkcionira ili ne...
a sad to sto je napravio ne mora nuzno bit toliko nelogicno ili krivo, maknuo je lisce, lst-rao biljku i neki toping napravio. Ostavio je jako malo lisca, pa je pitanje je li to biljci dovoljno za upijanje dovoljne kolicine svjetla ili nije. Pitanje je isto tako jel se stvarno hranjive tvari usmjeravaju u vrhove jer nema lisca posto ce biljka najvjerojatnije iskoristavat cak vise hranjivih tvari na lisce jer ce opet morat izrast to lisce koje je potrebno biljci za upijanje svjetla. LST je LST tu nema puno filozofije, to je dokazano, iako on govori o tome kao "tie down method" ili tako nesto sto bi moglo bit pokazatelj da nije bas pouzdan ali opet ne nuzno. Ovaj toping mi se cini jako neprecizan u usporedbi s onim koji sam ja radio i cak mi je najtrivijalniji dio vide-a, al opet tko zna...

sve u svemu ja to svojim biljkama nebi radio i nema drugog videa koji pokazuje rezultat pa je velika mogucnost da je to cisti bullšit
 

Noise

Banned
Banovan
09.07.2010
8
0
0
38
Slazem se, inache napisao sam da je "kralj" jer je lik totalnaaaa budala :)

A onaj top mi vishe lichi na FIM.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
[video=youtube;29Mdk1KV-fk]http://www.youtube.com/watch?v=29Mdk1KV-fk[/video]

:sick::eek:hno::sad2::sadbanana::icon_arrow::kackepieksen::dog_walk2:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Noise je napisao(la):
Nije Banzai, vetj Bon-sai kako sam i napisao u textu, ovo prvo je zajebancija. Ni ja ne znam shto se nervirash, a sayonara je rech koju si trazio. Kao shto rekoh tema je otvorena da bi se PRICHALO o ovoj tehnici i da li je neko upotrebio (zar moram 3x da ponavljam, magare bi shvatilo). Jako si agresivan i smarash sa glupim pitanjima i konstantacijama.
A ti smaraš sa glupim temama,BANOVANI Flipe,skoro banovani Tripe,i uskoro u istoj poziciji sa ovim bučnim nickom,ako ne promjeniš ponašanje :2flip:
Do sad sa 3 različita nicka si tu samo vrijeđao i provocirao ljude,gotovo da i nisi neki koristan savjet nekome dao i onda meni kažeš da sam agresivan i da postavljam glupa pitanja.Da nisi tako površan i da čitaš teme,nebi glumato tu po forumu i nervirao ljude.
Ili sredi ponašanje,ili se nosi odavde,jer jako si iritantan postao.
Btw,po HR pravopisu se može pisati i zajedno i odvojeno :punch: što ne znači da me briga,jer nisam toliki freak,da se zamaram sa tim.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ova tema mi promakne,a vidim da je bilo mješovite rasprave.Prijavljujte slobodno napade ili provokacije,zna se šta zvući ozbiljno a šta ne.
Noise,u nekom drugom životu isprovaj tehniku pa dokumentiraj,ja iskreno link ne vidim ali na youtubeu vjerovatno ima videa kako da juhu skuvaš bez vode,tako da...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.