Bar dobre vibre.....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Pa dogovorimo unaprijed par tjedana jel ko što ste rekli da se svi stignu pripremit/osigurat travu....evo ajmo npr. drugi petak nakon Nove godine, to je 9.1. a i danas na prosvjed dolazi dosta ljudi sa foruma pa eto i to je ljepo.....samo sto cu ja tek sutra/prekosutra imat trave :sad2:.......al to ne znaci da ne mogu dobro vibrirat :icon_mrgreen:...

A 2. opcija je da ako netko zna ko sto ima neka kao zamjena za talismane....kad puno ljudi diljem svijeta meditira petkom u odredjenom satu.....tako mi možemo izabrati npr. 1. subotu u mjesecu u 15h i tako svaki mijesec....pa ko moze doci dodje ko ne taj sljedeci x....
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Petak je dobar.....nitko ne treba prilagodjavat planove za vikend a u petka do navece manje vise svi odjebu posao/faks... Sad jos da odredimo koji petak u mjesecu.....
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
13. ? Ne kuzim... Aaaaaaaa.....petak 13. ko pocetak..... sto ne....
Pa da, bolje kad zatopli a do tad bi se mogo zagrijat za ideju jos netko osim nas 2 :banana_dred::banana_dred:........
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
.......ma sta fali.....a kad bi bas htjeli da nas bude vise uzmemo neki halucinogen i posto je sjebano odredjivat broj i lice nece se ni kuzit da smo samo nas 2 :thewave: i :thewave:....
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
... mislim da je bolje da zatopli a i bilo bi lijepo kad bi u jednom danu svi sa vutre dosli na svoje trgove i trgice sirit dobru vibruuu ... pa to treba na velika zvona staviti ...
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
ja nisam vidla ovaj topik prije pa ću vas sad malo udavit.

meni se svidja ova idejica, ogromno. ja i moji bi doshli stoposto. pogotovo ako se radi o neobaveznoj šetnjici do trga. zbilja. uopće ne vidim gdje je problem. ako je bed zbog sadržaja džepova, gaća, ostalog... nemoj nosit sa sobom! pa jel baš mora bit poanta da se puši dok se tiho prosvjeduje? i kad je gej parada oni se ne seksaju na trgu nego šetaju, vesele se i pjevaju... doduše mogu se uvijek neke grickalice napravit, neki keksići, he he he, pa kao... kupili smo ih u pekari :D

tuškanac je isto opaka ideja. a ni maksimir ne bi bio loš, pogotovo jer se uvijek može otić u šumarak neki i zapalit ne pljugu, nego faking krijes, i u principu niko nije sumnjiv jer jel... ljudi idu na izlete, priroda, zrak, piknik, ovo ono.

zbilja bi bilo fora da se ljudi druže, pogotovo ljudi sa istim ciljem, i to plemenitim.
moje je mišljenje da je ovo pravi način postizanja nečega u smislu bar osnivanja nekog pokreta za legalizaciju. ljudi kad se upoznaju fejs tu fejs prestaju bit paranoični oko toga jeli neko drot ili nije. a ako ništa, bar dobre vibre, baš to :)

treba odredit termin jednom u tjednu ili u mjesecu, npr. svakog 13. u mjesecu se ekipa nalazi pored tog i tog stupa/drva/konja. ne nosi se ništa sa sobom, trijezni prosvjed :) i onda svaki mjesec davat riportove ko je došo. onda kad vide ljudi da je svaki put sve više ekipe, onda i oni dodju da se prošetaju s nama...

ima se zajedničkog duha, samo se treba sprovest u praksi, a ne da se sve svede na to da u foteljicama pušimo šestu pljugu, a mogli bi se šetat po svježem zraku... nikog ja tu ne optužujem, samo znam kako je to kod ljudi koji smenom duvaju. od velikih planova nikad ništa...

fingerscrossed!