Bar dobre vibre.....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Što kažete na to da u sljedecu subotu u zg na Trg bana Jelačića dodjemo napušeni npr. u podne motamo se okolo,sjedimo ili bilo što (svako za sebe ili u grupicama sa ljudima koje ste poveli ili poznajete od prije sa foruma) i širimo dobre vibre u cast Svete biljke i to je to :hippy:.....bez ikakvog upoznavanja ili bilo kakvo pokazivanja zašto smo tu.....samo mi bi znali...

Naravno bilo bi fora da isto tako u Beogradu, Sarajevu, Splitu.......ma bilo gdje,gdje bi nas moglo biti više.

Nema baš neke svrhe osim osjecaja koji bi imali...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ljudi iz zagreba trebali bi bit motivirani ovim prijedlogom...a dio njih se usput i upoznat...al lijepo zboriš, da se širi vibra...to je kul:family1::icon_cool:

:thewave: op-op-op-op

positive vibrations jea:banana_dred:

p.s. welcome back:smoke18:
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Bilo bi lijepo da se tako svake godine nesto odrzava...
Svaka cast na ideji...
ajde purgeri di ste sad...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Da.. dobra ideja.. samo se pojavit na istom mjestu.. bez ikakvog plana, fanfara i pritiska.. masovni chill..

Valjalo bi to na proljece na jarunu il negdje organizirat.. samo masa naduvanih ljudi na istom mjestu heheh... to nemoze lose zavrsit hahha
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
udarila nas u glavu pomisao o grupnom držanju muškaraca za ruke:alien555::icon_mrgreen::alien555:

ali gledaj to kao odnos teorija-praksa...dođite u što većem broju ispalo bi da bi došlo 3-4 ljudi i to bi bilo sigurno i kul a još bi se ekipa i upoznala:)))

al kužim šta misliš, svatko bi imo za pušit, a to je prevelik broj ljudi sa ganjom što i znači velik rizik za panduriju i da svi popadaju... al da se nađe par ljudi, po meni to kul i sigurno, a i ljudi se upoznaju usput...jedino šta trg bana jelačića mi nije neko mjesto, tamo ima drotova dosta i glavni trg grada...je da je plan da svi dođu napušeni pa da u tom filmu i vibri se ljudi druže, ali ne bi to baš tako ispalo...dofurala bi se roba pa bi se usput i zapalilo, a to bolje u nekoj finoj buxici mirnoj:) uglavnom, u najboljem slučaju, ovaj post bude motivator da ljudi koji iz zg ili prolaze zg jednom, da se najave pa da se s nekim i upoznaju...tko zna:thankyou:
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
elephnate,nije uopće loša ideja =D . i kad bi se ljudi s vutre više upoznavali u privatnom životu i više komunicirali naravno da bi bilo lakše organizirati se .
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pa nalaze se.I organizuju.Ali odredjeni.Koji su stekli poverenje jedni u druge.A ne da se nalaze svakojake budale koje su tek dosle na forum i zapale da se s nekim upoznaju.Usput sa sobom nose i Mariju.Pa kad cucis u plavoj sobi,kriv je djavo.Polako,gde se zurite.Sve tece kako treba.Nisu sve brige vase.
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Ma uopce niste jasni, sam se napusite sa svojom ekipom i dodjite u subotu na trg sjesti poslije rucka... i sirite dobre vibre....
sta tu nije jasno
 
30.11.2008
3
0
0
32
ev nakon kaj sam malo unerederio svoj pajipic pa da vidim sta je

sto se mene tice dobra ideja, ali na Trg ni slucajno, ja bi recimo Jarun, Bundek, a mozda i najbolja stvar je sljedecea

naci se negdje svi mi i nosit npr ne znam zelene majice il nes da se prepoznamo, i otici do Tuskanca, (šuma iznad Trga) i tamo zachillat jer nema drotova !

ako sam kaj krivo reko izvinite
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nisam blizu pa ne mogu doći
ali stvarno super ideja
ne zaboravite da napravite bedzeve sa nickovima da se lakše snađete
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Na čelo ćemo napisat markerom, a tko ne bude mogo pročitat, lako ekipa vikne svoje pravo ime... kakvi bedževi, netko možda ima slab vid, a onda ništa od vibre:icon_cool:
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
LucidDream je napisao(la):
Pa nalaze se.I organizuju.Ali odredjeni.Koji su stekli poverenje jedni u druge.A ne da se nalaze svakojake budale koje su tek dosle na forum i zapale da se s nekim upoznaju.Usput sa sobom nose i Mariju.Pa kad cucis u plavoj sobi,kriv je djavo.Polako,gde se zurite.Sve tece kako treba.Nisu sve brige vase.

Ako se to odnosi na mene....bio sam na ovom forumu još prije tebe. Zakon je što se nalazite a opet i tko je novi na forumu ne mora biti ništa manje pouzdan nego netko tko je tu vec dugo,osim ako ne racunas na to da je murjak a to nebi bilo dobro :eek:hno:.....inace to što netko ima puno listova ne govori ti puno o toj osobi.

Moja izvorna ideja je bila takva kakvu ju je Red Weed shvatio.......nalazenje vise na duhovnoj razini.....et ja cu s curom bit na trgu u 20h u subotu... Kolko mi se cini tu ne vjeruje baš puno ljudi ajmo rec u dobru vibru......na mjestima gdje ljudi cesto meditiraju/mole je dobra vibra a što nebi u cast Svete biljke u nekoj tocki u prostoru stvorili dobru vibru uz pomoc pravog raspoloženja.......i evo npr. možemo i ovako na jedan od stupova na trgu....nek to bude Stup Svete biljke i u sljedecih 1-2 tj. tamo dolazit napušeni i naljepit zeleni papiric tako da sljedeci koji dodjju vide da je netko napušen vec prije bio i da baš vidimo koliko ce se papirica nakupit.


A sto se tice pravog upoznavanja super......samo da je sto dalje od murije to bolje.....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Dirty mislim da je ideja dobra.. nije nuzno nikakvo upoznavanje itd.. ionako bi to samo stvorilo masu paranoje obzirom da zivimo u okruzju gdje se moras bojat biti slobodan i nikad neznas gdje ce ti netko isprana mozga iskocit iz grmlja i uvalit te u buxu na par godina jer na sebi imas 3 lista medicine.
Sramota za ljudski rod i uvreda ne ljudskom.. nego zivotinjskom intelektu.. jer cak ni zivotinje si ne sude na takav bolestan i perverzan manipulativan intruzivan nacin.


Dakle back on topic.. ima nesh u tome.. e sad kad bi se preko foruma najavio jedan dan npr 23.2.08 i to je dan kad ce masu naduvanih ljudi doc nekud na javno mjesto gdje vec ima masu ljudi.. tipa jarun.. svakako mislim da bi se pojavilo puno ljudi.. jer obavjest stoji duze vremena i ljudima bi se usjeklo u pamcenje, a i saznalo bi puno vise ljudi za to.. pa fino spremis vutru u krvotok, ne nosis nis drugo na sebi i opustencija..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
DirtyD je napisao(la):
....nek to bude Stup Svete biljke i u sljedecih 1-2 tj. tamo dolazit napušeni i naljepit zeleni papiric tako da sljedeci koji dodjju vide da je netko napušen vec prije bio i da baš vidimo koliko ce se papirica nakupit.

samo da ne bude zid plača ako izvali ko ne treba :vb_kez:
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Dirty ja bi dosao ali nema se ni vutre ni para za kartu za zg....
tako da slazem se sa slonom da treba najaviti takav dogadjaj prije i protiv sam upoznavanja, svatko ima svoju ekipu i s njom moze brijati na tom placeu....
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
neznam baš, drtyd ima 9 postova i vec zove ljude da se nađu... :p

mislim ideja je ok, belosvetski gradovi imaju svoja hašomanske placeove pa bilo bi ok da i zege ima jedno