LED Barney's Farm - Critical Kush, Zkittlez & Gorilla Glue u Soma Super Soil

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
767
5.416
233
Dalmacija
Ljudi moji dragi… sve odgadjam odgadjam i prodje dosta vremena :) sad me i pomalo i sram sto sam ovako dugo cekao da ovo zavrsim. A sta duze cekam nece bit lakse :p
Realno nema sta puno da pricam, od zadnjeg unosa je bilo jos nekih tjedan dva do berbe, kad su se pokazali amberi u unutrasnjosti cvjetova. Gadjao sam neki omjer od 20ak i jace %.
Iznimka je taj jedan kush sta je kao povukao sativast neki fenotip, pokazala je ambere u omjeru koji zelim tek u 13tom tjednu a tad je i skinuta. Mjerio nisam, al posto imam iste tegle, otprilike vidim koliko sam dobio. Na zalost ovo mi je vec drugi grow koji je velikom vecinom otisao u ulje za jednu osobu da pomogne u borbi s gofnetom. U svakom slucaju ide na bolje i to je jedino bitno. Kao i to da iduce uzgoje imam kompletne za sebe.
Takodjer sam odlucio jednu turu pauzirat s dnevnikom, vec sam u po vege skoro, valjda, pa onda da se malo resetiram pa cu opet dnevnik na proljece. Svakako cu s vremena na vrijeme okacit koju sliku u galeriju. Unutrasnjeg uzgoja nadam se :p cesto omasim hehe.
Evo cisto jedna slika trenutnog stanja u boksu, cisto reda radi,
camphoto_838545539.jpeg
Prvi red naprijed s desno Lavender, ostatak sve 5G Soma seeds. U sredini u manjem potu od Fast Budsa Strawberry Bannana. Hrane imam dovoljno, cak imam i svog caja sto sam mjesao tako da nebi smjele ostat gladne ovaj put :) vidit cemo :)
Evo sad random slika s kraja da vidite i da zavrsim i ovu pricu.
IMG_5335.jpeg
IMG_5370.jpeg IMG_5347.jpeg
IMG_5353.jpeg
IMG_5434.jpeg
IMG_5425.jpeg
IMG_5360.jpeg
IMG_5435.jpeg
IMG_5479.jpeg
IMG_5482.jpeg
IMG_5396.jpeg
IMG_5535.jpeg
IMG_5539.jpeg
IMG_5512.jpeg IMG_5516.jpeg
Eto, sta da vam kazem :) ja sam s ovim growom ekstra zadovoljan. Iako ni 6 foto biljki nije mi kolicinom nadmasilo prvi grow, takodjer Kush, s Hesijem. Tu je brat bratu bilo blizu kilo. Olakotna okolnost sta se toga tice je ta sto je jedan kush pao skoro mjesec dana ranije zbog banana koje je bacio, vjerovatno uzrokovano light stresom. Ali ni tad nebi presao grow s bocicama. A sta se tice okusa i mirisa tu nemam apsolutno rijeci za rec. znaci tri kusha su mi prakticki bila identicna, jedan je skinut ranije. Tvrdi cvjetovi kao kamen. Prepuni kristala nesto nevjerovatno. Miris je jak opijajuci, zazubice krecu cim se tegla otvori. Rad bi rekao klasicna indika, spusta kapke jako brzo, cesto ostane po pola trube za ujutro. Rad se osjeti u cjelom tjelu vec nakon prvih serija. Pusio bi je joint na joint al nakon dva u kratkom roku baca na spavanje.
Gorilla Glue, dok je cvala mirisima je dominirala, a nastavila je i u teglama. Najjace se osjeti, po mirisu sam mislio da ce mi bit najdraza ali ipak mi je prvo mjesto odnio kush. Ja sam los za smoke report pisat jbga, nemojte zamjerit. Gorilla je definitivno i najljepljivija biljka do sad. Bas ostaje po prstima da nemozes smotat normalno kako se sve ljepi. Jako je ukusna i lijepa za pusit.
Dok mi sativasti kush iako dobar nije bas nesto pre ekstra kao ostale. Nista mu ne fali, ali manje mirise nego sto su ostale a osim toga nemam sta reci.

Znam da se dosta foruma nece slozit samnom, ali ja i dalje furam Somin nacin uzgoja u zivom tlu, full organik uz jos par sastojaka sto ih @Bizzzo upravo uspjesno testira u svom uzgoju; kao sto su palm tree ash u cvatu, svoj caj, diatomsku zemlju protiv gnatova koja evo provjereno radi a mozda i jos nesta. Izgleda da po kile do kila diatomske zemlje u 50l zemlje rjesava gamad 100%. Tako da cjela ta prica ide dalje bez imalo zastoja. U zadnje vrijeme vrtim random videa na ovu temu poprilicno, iako ne pratim bas ljude jos, dosta citam i informiram se. I zato sam odlucio da s organskog nacina uzgoja dalje ne idem. Bar za sad. Ne zelim nikog uvrjedit niti obezvrjedit i svatko tko uzgaja svoju vutru ima moj maksimalni respekt, pogotovo ljudi ovdje koji to rade uspjesno vec 10-15-20 i vise godina ali nista manje ni novaci koji se trude i bore da zapale svoju prvu uzgojenu vutru. Svi vi imate moj maksimalni respekt u to nema sumnje, ali ja sam se odlucio za ovaj nacin, jednostano smatram da je em zdravije, em meni osobno, puno vise odgovara, jednostavno mi je bolje i u to nemam nikakve sumnje, to mi je vec jasno kao dan. :)
Zivi mi bili decki i curke, nigdje ja ne idem s mog malog otocica a ni s vutre, a u iducem se dnevniku druzimo u rano proljece ako bude zdravlja naravno :)
Puno pozdrava svima i trpajte ovaj dnevnik u zavrsene :D
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
Čestitam, Ćiro! :respect:

Ne znam čemu izvinjavanje za soil - samo šibaj ako ti odgovara! :thumb:

Ni organski uzgojeno povrće nije "lepo" i veliko kao ono što štancaju uz hemiju ali ukus, miris i nutrijenti pobeđuju definitivno.

S obzirom da je za ulje, zamišljam da je ta razlika još očiglednija nego kod pušenja.

Uživaj! :rasta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.