Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Ime vašeg dnevnika: Barney's Farm Kritično

Datum nicanja sjemenke: 1.09.2018

Početak vegetacije:

Breeder: Barney's Farm

Strain: pinneaple chunk , CRITICAL KUSH

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, High Stress Training

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 160W

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 530

Nutrijenti: Guanokalong Complete mix zemlja , Guanokalong Black NPK 1-6-1, Guanokalong Fish powder,Glisten, Organska Simbioza Homeogarden, Bactrex ,Melasa

Ostala oprema: Box d160 x 70š X 200v , Svijetlo-Mars Hydro Pro II 160 + Hans 180W, Ventilacija-EXTRACTOR ISO-MIX 125 (235-347 M3/H) BLAUBERG (Silent 23/28 dB), Filter -PRIMAKLIMA – filter PK125 s aktivnim ugljenom max 480m3/h, 2 X clip fan

Dodatne informacije: Poz Ekipa , lagano krečemo
Nakon odmakanja u vodi i pacanja u maramici sjemenka puknula i krečemo .
Piknute u Plagron light mix. Kad porastu i budu spremne za veći pot, -nekih 14 dana, idu u 18 L tegle.
Uz savjete @420Florist i @waynejohn miksam
Pola Tegle punim sa Guano comp. zemljom mješanom s prelitom , na to sloj od 150 mg Guano Black-a, i do vrha punim pot sa miksom - glisnjaka, perlit , guano zemlje i guano fish .



Critical Kush

Critical Kush takes its genetics from its two parent strains viz. Critical Mass and Barney's own OG Kush plant. This is a potent indica cannabis strain that grows vigorously during the vegetative period.

Critical Kush is a medium-sized plant growing to a height of 100 - 110 cm. It does well in all growing environments especially indoors where it will produce yields of 650 gr/m2 in 55 - 60 days flowering. Outdoors and in a greenhouse plants will be fully mature by the end of September in the northern hemisphere.

Large amounts of resin are produced making buds extremely sticky when fresh with lab. tests revealing a THC level of 25% with 1.8% CBD.
The aroma and perfume are somewhat earthy and very typically Kush-like.
This potent marijuana is an ideal evening smoke as it is a perfect relaxant and its pain-relieving properties only enhance its efficacy as a therapeutic strain of cannabis.




Tipkajte , kakajte , hvalite .

Slike boxa: 20180903_082613.jpg
20180830_125200.jpg
20180830_125138.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Dobar izbor sorti, neces se pokajati, a i sam obožavam critical genetiku, što se mixa zemlje tiče, glisten nisam nikada koristio, no ja ću istim receptom početi za 2 tjedna dnevnik, samo ću uzet kompletni guano umjesto tih pojedinačnih "komponetni" od guanokalonga, a umjesto cane pro ću vjerovatno ovu zemlju uzeti i dodatno phosphorderme dodati i ovaj worm humus, nadam se da neće biti spaljivanja :D jer kod organskog growa je dobar fluš vrlo teško uraditi, drugačija stvar je kod mineralnog đubrenja.. vidjet ćemo
Inače sretno buraz, i pratim ofkors..
 

Gertner

grow love - love grow
20.08.2018
77
630
83
Svemir
Sretno ti brate!
Taman dok zemlja dobro proradi ce ti bit dostupne stvari koje su ti potrebne. ja ih jos malo pospricam 2-3x boomboom sprayom (prek lista) poslje presadivanja clonova u velike potove i to im bude dosta do cvijeta a onda taman papaju fino smixanu zemljicu, tu i tamo malo dodavanja da ne dosadi vodu lijevati ;)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
@hazeri et vidiš koliki sam ja kreten ponekad, "gliste N", mogao sam i sam na to doći, ili barem pročitati deskripšn, hvala na infou
@Gertner Pa da, pustiš im da papaju iz zemlje, a ovako folijarano (preko lista) samo im bacaš 1x tjedno neki boost za vitalnost, primjer onaj novi produkt od biobiza activera ja msm da bi tu dobro došlo, i usput biobizz heavenom zaliješ 1x tjedno..

Još ako si negdje na selu pa možeš kompostirati vani, tu istu zemlju preradiš sa biocharom i pičiš ponovo, stvarno mi je više žao toliko zemlje godišnje bacati, ali šta je tu je..
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Sretno Vlad. Odlična priprema:thumb:Ja imam biljku staru 18dana, sijao ju izravno u mix guankalong/ glisten/prelit, raste normalno,za nastavak imam powder i K2 batboost.. 1536020556027322157426.jpg nezz dal' znas da Glisten mozes davati folijarno,ima visoko kvalitetni organic npk,s visokim postotkom,koji folijarno biljka obožava isto kao i u supstratu
Nek bude masno i uspješno:popcorn::
 
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ostavi ju možda i nadođe.. Hm.. Čudna situacija, izgleda kao da je kasnila sa otvaranjem u ljusci pa su kotiledoni s time i žuti.. Ili si ju previše polio pa se skoro ugušil! Ostavi ju svakako i prati pa vidi oće li se trgnit.. :confused::cool:o_O:vozdra::watch: