Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
ide zalijevanje

Da na dodam biljke piju po 4 + L vode, naravno da sam zaboravil jućer kod zalijevanja:razvaljen:: dodat K2 bat boost u vodu, pa sam prvo zalijevanj-e svaku sa po 2 L vode zalil bez K2.
U ostalih 6L vode dodal 6 ml K2 boosta. 1ml/1L propisano je od 2-4 ml ,idem lagano pa ču povečavat.
Ubacil sam još jedan klip fan da puše po krošnji sve ukupno 3 kom), ali sve skupa mi je to previše žica, adaptera .
Uspel nabavit stupni ventilator kojeg sam videl u dosta growbox-eva pa njega ubacujem.
Objesil budem ga na zadnju stranu box-a.
Imam dojam da su ovi clip fan ventići slabi i da bude ovaj stupni radil extra posel(ima 3 brzine )
Da li ima smisla staviti 1 ili 2 clip fana na pod pa da pušu odozdo prema goru u krošnju?Ty
Malo me zeza temp(ovu noć išla do 32 pa je bil krovni prozor otvoren cjelu noć ).
Ispuh je direkt u sobu-(radim na tome) -hebiga zbušil budem zid :rofl:, pa ču kasnije u budućnosti krpat ili objesit neku sliku :lol:.
Glede sve toga sa temperaturom i ispuhom -dolaze hladniji dani pa će tak pasti i tem u sobi , grijem stan sa kaminom moram malo uhvatit grif i ufurat se jer radim 12 h pa nekak probat to sve iskombinirat.
Pozz ekipa , ugodan dan . I naravno
::roor:: ::listomahanje::Stay High::listomahanje::::vapor::
 
Poslednja izmena:

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
@Ivan78
@420Florist
@Tema1 naravno ovaj topiran ogroman je,ali mi Ananas najjdraži kako likec uživa ispod Hans-a nestane u šaku , tvrd vec sad ko kamen-inace to od moje ženice :love2:biljozica bacila se i ona u grow svijet.Ide joj extra cak sama sve miksa i dodaje uz obostrane savjete ide nam extra.:ljubav:
Hvala puno dečki na podršci:thumb:::grupnjak::
 
Poslednja izmena: