Barthomet ??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Zna li ko zasto ga vec duze vreme nema na sajtu a ne javlja se ni na mail,dobar je covek i voleo bih malo da prodivanim sa njim.Ako je neko na neki nacin u kontaktu molio bih ga da mu kaze da mi se javi.Inace sve Vas pozdravlja Garinco.Dugo se nisam oglazsavao ali sam Vas pratio sta pisete,sve ste bolji i bolji.Admini cestitam.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Garinco je napisao(la):
Zna li ko zasto ga vec duze vreme nema na sajtu a ne javlja se ni na mail,dobar je covek i voleo bih malo da prodivanim sa njim.Ako je neko na neki nacin u kontaktu molio bih ga da mu kaze da mi se javi.Inace sve Vas pozdravlja Garinco.Dugo se nisam oglazsavao ali sam Vas pratio sta pisete,sve ste bolji i bolji.Admini cestitam.

Misliš na Baphomet ? ;-)

Čini mi se da sam ga vidio na shoutboxu prije koji tjedan ... ne znam šta je sa njim. Možda čovjek ima obaveze ?
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Garinco je napisao(la):
Zna li ko zasto ga vec duze vreme nema na sajtu a ne javlja se ni na mail,dobar je covek i voleo bih malo da prodivanim sa njim.Ako je neko na neki nacin u kontaktu molio bih ga da mu kaze da mi se javi.Inace sve Vas pozdravlja Garinco.Dugo se nisam oglazsavao ali sam Vas pratio sta pisete,sve ste bolji i bolji.Admini cestitam.

Lijep pozdrav!

I meni se čini da je prije nekoliko dana bio na shoutboxu.

Eh da, hvala ti na avataru - sadašnji forum mi omogućuje da ga upotrebljavam. :)