Bas bas bad trip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.02.2020
0
0
1
28
E pa ovako, pusim vutru ono dve tri godine, u poslednje vreme 3 4 puta nedeljno, a ranije jednom nedeljno. Uvek mixamo sa cigarom to je standardno kod nas. I uvek sam imao neke tripove, paranoje, lepe, lose trenutke, sve sto pisete... Ali dogodilo se I to da sam sam popusio tops ogromnog sto inace nikad nisam uradio. Uglavnom pusimo u krug po par cimova. Kad sam popusio u pocetku ono standardno, naduvan Al OK sve, drzim se. Nakon toga, ulazak u kola, krecu kola, ja kao da gubim funkcija u rukama I nogama I trne mi mozak. Stegnem flasu plasticnu kao da je nisam stegao. Ne osecam je. I sve kao da cu da izadjem is svog tela kao da cu da se onesvestim valjda, posto ne znam nikad se nisam onesvestio u zivotu pa ne znam osecaj.. Ali potpuno sam van sebe, stajemo na pumpu uredno sve kupujem, a u meni sve isto, pa malo skrenem temu, pa se opet vrati pa opet isto u krug.. I smirlo se to nakon par sati.. Odspavao sam jedno 5 6 sati I ksd sam ustao isto mi bilo lose I dalje slabe ruke noge mozak kao da sam ih isforsirao. Morao sam ovo sa nekim da podeli jer mi je mnogo tesko bilo, nemam blage veze sta se desilo...
 
03.03.2020
7
4
3
28
Ja sam prije par godina stalno nailazio na takvu,sad su sve neke slabe.Nemre ti ništa bit.Samo moraš skužit da je to normalno.Meni je tak puno puta utrnuo mozak,srce cijelo tijelo.Jednom sam takav ko da ispo iz svog tijela čudno ne mogu opisat.Sve je dobro moraš se naučit uživat u tome,il možda pređi na slabiju,ako te je strah.
 
08.09.2019
35
178
33
28
boze braco, samo chill , svi smo mi imali iznenadne paranoje jdnstvn znaj da ima i mnogo jacih sorta pa te pukla 4 puta jace nego sto bi te rakija unistila kad bi se napio:D
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Hoce takav ili slican osjecaj ako ti padne secer u krvi , inace se ne desava bas ali zna tu i tamo, isto tako i moguce da ti je i tlak malo pao!Najpametnije u takvim trenutcima 2deci cole pa ako je do secera brzo ce te vratiti, a mozda je i prskana vutra:D
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
a mozda je i prskana vutra
Cime se prsce '' ta'' vutra?
Cesto sam cuo to na ulici od ekipe, ali i dalje mislim da je to izraz samo za jaku travu.
Mislim ne kontam cim je mozes prskati da te jače radi, i ne interesuje me, mene super odsljaka i list, ali ipak me interesuje cisto da razbijem tu svoju misao da je to samo mit :D cuo sam da je prskaju trolama i to, al ne vjerujem u to :D
prosvijetli me Honda :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful