bas me zanima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.11.2008
32
1
0
41
GreenMan je napisao(la):
Mator sam i sramote me da kazem. :/

sta bih tek trebao da kaze onaj od 50 godina...nisi star tek si poceo da zivis...
evo bas prije koji tjedan sazna da mi se susjedi spremaju pec rakijesinu jedan 40 drugi 60tih godina normalni obiteljski ljudi koji tu i tamo vole da se raznesu da bi lakse podnjeli pizdarije koje nosi zivot...e sad sam ja kriminalac sa par jointa a oni normalni sa malom tvornicom za preradu alkohola...bez obzira sto psihijatri govore je trava manje toksicna od alkohola i da se moze koristiti i u medicinske svrhe...kao sad zivimo u demokraciji sloboda izbora i slicne pizdarije a vamo s druge strane cisti fasizam...treba napravit drzavni udar i isjec ovaj mediokritet koji vlada...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ma to tie čisto frustriranost čovjeka koji gleda nelogiku ovog sistema koji se prezentira lažno i licemjerno a radi jednu sasvim preočito-očiglednu šhemu vidljivu i malom djetetu. Jebiga, tako stoje stvari i treba prihvatit stanje i odjebat ih..inače ćemo bit frustrirani luđaci, a ko da su spoznaje pozitivno nešto, samo te može bacat u opsesiju, ludost i depru činjenice koje nam rade da nas pobiju i iskoriste...

ovi nek peku alkohol, sistem nek im to dopušta...ako postanu ili jesu alkoholičari svi će najebat tako da šteta njima, šteta društvu al jebiga...jedino šta danas možeš jest pronaći sebe i uživat u ljepoti beskraja što ih ovo postojanje pruža...a tu nikakva politika ne može prići, ni sa kakavim sivilom, brutalnošću ili pokvarenošću jer ono šta nam je pruženo na dlanu beskrajno je neizmjernije od ičeg drugog ovozemaljskog...da ne kažem da je pola toga i ovozemaljskog neusporedivo veće od sranja na koja nas prisiljavaju;)

tako da, ko ih jebe, jedino pazit da se ne završi na panduriji, a njih ko jebe, osim njih samih sebe:devilfingers:

p.s. back to topic:

čovjek je mlad koliko se starim osjeća:icon_mrgreen:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ma nisam ni osjetio nikakvu krivu vibru braco;) to ja uvijek onako, neke refleksije bacam:) ilitiga percepcije..hehe A i pričao općenito o čovjekovima stvarima koje nas sve u dubini preokupiraju...to svima nama dobro dođe, u istom smo košu pa da si malo pomognemo, makar razumijevanjem ili držanjem za ruke:hehe:

kum-ba-ja-malo kum-ba-ja:common028::vb_devil::vb_kez: