Bas me zanima...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.12.2010
5
2
0
32
Kao prvo izvinjavam se ukoliko sam temu postavio na pogresno mjesto. Trazio sam po forumu zgodno mjesto za ovo sto cu sada da napisem ali nisam ga nasao...

Neki dan u High fazi na pamet mi je palo sljedece pitanje:
"Da li vutra moze da dostigne svoj vrhunac i kako to izgleda?"

Svaki put tokom pusenja vutre mi se desi neko naprednije razmisljanje, neznam kako bih ga objasnio ali smatram da vecina vas vec zna o cemu pricam. Osjecaj fizicke slabosti se pretvorio u mentalno oruzje i sada mogu puno bolje da razmisljam na vutri nego ranije. Stvorio sam tu sposobnost bukvalnog uzivanja u toku High faze.

Kao sto naziv kaze "bas me zanima" koliko daleko moze da ide napredovanje na polju mentalne sposobnosti, te cime se ona postize i kako se kontrolira. Moguce je da vecina vas nezna koliko moze covijek da napreduje u High fazi, ali ukoliko bilo tko zna odgovor zamolio bih ga da mi ga kaze.

Peace !​
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Ne smatram da dolazi do napredovanja u bilo kakvom polju "mentalne sposobnosti". Radi se samo o drugoj, objektivnijoj perspektivi razmisljanja kao posljedica smirujuceg djelovanja nase drage vutre na zivcani sustav. Nije bas tako bajkovito... i ne, ne postajes inteligentniji ili pametniji ako pusis travu. To su gluposti. :snupi:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
@Krejzy :clap:
@Wagon!? Koliko godina imaš? I majke ti,makni svoju sliku s avatara,nije ovo fejkbuk :rofl:
 
21.12.2010
2
1
0
39
Mislim kako si u zabludi oko te teorije naprednijeg razmisljanja, mozda inace imas problema sa koncentracijom pa kada zapalis lakse se usredotocis na odredene stvari. Uopce ne bi povezivao vutru sa umnim radom, znam ljude koji prije treninga znaju zapaliti cisto radi koncentracije i motivacije, sto sam i sam znao napraviti i poseban je gust.
Sliku bolje makni i ostavi je za neka bolja vremena kada to nece biti problem.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
:signs046:
Ima tu puno korisnih informacija koje će ti ukloniti nedoumice :read: