Bavite li se sportom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bavite li se sportom?

  • Da

    Votes: 44 19,1%
  • Ne

    Votes: 100 43,5%
  • Povremeno

    Votes: 86 37,4%

  • Total voters
    230

goa

16.04.2007
6
0
0
49
ako ste vozili peglicu onda sigurno znate kako je tesko okretat volan :icon_lol: . a i rolam :spliff: ..
da, cini mi se da se ipak bavim sportom! :clap:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
mogu samo rec: DROGOM PROTIV SPORTA!!!!!
:b_hop: :icon_mrgreen: e da nekidan sam motikom kopala polje kad sam vutru presadivala, eto sporta a jos je i zabavan!!! a inace.... rolam...pusim....nekad pijem, ali rijetko.... i tako to...
 
07.04.2007
0
0
0
36
Kao sto postoji psihicka sloboda i ispunjenost mora postojati i fizicka koja se postize iskljucivo fizickom aktivnoscu...Zvalo se to sport,borilacka aktivnost,sex ili nesto cetvrto sve je stvar licnog izbora! U zdravom telu zdrav duh!
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
vjezbam skoro svaki dan, cisto gust, to je moj sport ono...

a inace rolam, nogama i rukama, iako jako malo jer split je sranje za rolanje....
mislim da ce se sad klizaliste brzo otvorit pa cu se klizat obavezno...
provao sam miliun sportova al nije to to...
ja sam prelijen da bi u necemu bio nesto iznadprosjecan, osim u ljenosti....
lalalala...
inace ljudi budite aktivni fizicki... jako je dobro, a nije tesko odvojit po ure na dan...
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Citram Moskri-ja : -"Sport je smrt bavite se drogom!" hehehehehe
Super je meni ovaj stih ali kako je ovo vrijeme sada dosta ljepse ja ipak radi sebe ubijem 20-30 kilometara biciklom skoro svaki dan.Aaaaaa meraka zapalit poslije toga...uhhh....prava gotiva..
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
pa kako kad,npr. paintball u šumi je predobra stvar,a ujedno i super trening za kondiciju,košaricu napljugan rado. uglavnom gdje god idem,idem pješice. zadnje vrijeme ljenčarim.trebalo bi više aktivnosti inače ću zakržljat za ovim kompom..
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
ufff.. da paintball je hebeno naporan.. prvi put doso kao nema beda daj tu puskicu da vas sve pobijem :)) (a usred ljeta).. al kad pocnes trcat kroz sumu i grmlje oblozen zastitnom odjecom i maskom u koju dises 100 na sat krepas u roku odmah bez obzira na kondiciju..

Inace atleta sam otkad znam za sebe.. stojim na glavi, rukama, nogama, k..raljesnici ju nejm it :p
 
28.12.2007
7
0
0
34
Ja igram basket bukvalno svaki dan otkad znam za sebe.U januaru ove godine sam pocheo pored basketa da se bavim freerun-om i mogu vam reci da je j***no predobro za snagu i kondiciju samo shto stradaju zglobovi ako se ne chuvate.

Jbg aktivan sam,treba upisati dif uskoro....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Da, treba pripazit na zglobove pogotovo ako pusis vutru prije aktivnosti.. opusti te totalno i onda ti misici ne reagiraju kako bi trebali pod ekstremnim naporima i popustanje/zakasnjela reakcija jednog misica u krivom trenu moze znacit ozljedu za neki drugi dio tijela.
Mada stolni tenis igram bolje napusen nego trijezan..

Evo danas bas idem na neki basket.. nadam se da se jos sjecam odakle se puca trica posto nisam igro jedno 6mj..