Bavite li se sportom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bavite li se sportom?

  • Da

    Votes: 44 19,1%
  • Ne

    Votes: 100 43,5%
  • Povremeno

    Votes: 86 37,4%

  • Total voters
    230

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
trenutno se bavim ovim sportom(windsurf)...bio sam prosle godine Vignju u Hrvatskoj na moru i mnogo je bolje jedriti na moru nego na jezeru,ali neka,preselicemo se na more..juhuuu
Photo17.jpg
widelogo2.jpg
 
08.06.2008
39
1
0
36
poceo sam sa kosarkom a onda nogomet pa kasnije sam trenirao rukomet... dobio predugovor za ozbiljniji tim ali jbg moji ¨dragi¨ doktori mi nisu mogli sanirati jebenu povredu pa sam nakon toga postao hmm kako da kazem sportski invalid :D ...onda malo teretana nakon toga sam poceo malo judo... postigao pravo dobre rezultate i prestao dok ono nisam dobio po njusci.... sve je to ono ok al prva ljubav se nikad ne zaboravlja... BREAK DANCE... nekoliko aktivnih godina plesa...

EH TO JE PROSLOST...

a sad??? nista... godinu dana nisam potrcao ali bukvalno!!! sad sam poceo malo lopte u ulici i to je to od mene i mog sporta!
 
17.07.2008
31
1
6
43
Ma sport je majka,nema boljeg feelinga rasturati cijeli dan,otic doma,otusirat se i onda zavuzgati jednoga topa! :rasta1:

Bavim se trenutno sve vise i vise sa biciklom, povremeno se baci kosarka, ljeti odbojka na pijesku(ili u dvorani zimi ako ima mogucnosti), stolni tenis, nogomet nesto manje..

Pa ako je ko za partiju stolnog neka se javi na pm!
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
ahaa sah je jak totalno s*ebes se u igri hh..i karte treseta hahah...a gdje je malo vise rekreacijski frizbi gdje se bacas za njim dok te neki film puca u glavi haha...pre*ebeno..basket je kad si malo u formici ss jel trenira ko frnjanje (frnje)(pikule il kako vec)..
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
nije da je sport...al briškulu igramo ko ludi svaki dan...oko 50partija dnevno, u troje najčešće, a u solo duplu... ako tko zainteresiran, dajte neki turnir u parovima da nabacimo:eyebrows:

inače, od sportova, košarica mi najviše leži
 
02.11.2008
10
0
0
34
da sportom se bavim profesionalno.....zato sam maximalno i smanjio duvanje(u tome sam sad totalni rekreativac :( mozda 1 do 2 puta u 2tjedna ).......