Bavite li se sportom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bavite li se sportom?

  • Da

    Votes: 44 19,1%
  • Ne

    Votes: 100 43,5%
  • Povremeno

    Votes: 86 37,4%

  • Total voters
    230

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ja sam isto vjezba s curom..vjezbe na krevetu su mi dobro hodile,stojecki pa nosenje do prozara,umoris se:sun2:
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
zbog posla nema se vremena za neko aktivno bavljenje sportom, šetnja šumom sa psima i mozak na pašu,relaksacija to je moj sport, nekad davno jiu-jitsu dok se nisam polomio s motora i sjebo koljeno. od tada sportovi by by
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Trenirao sam boks svojevremeno...Sedam borbi,pet pobeda,dve izgubljene...Jedna medalja i to zlatna na reviji u Šapcu,jbg samo nas je dvojica bilo u kategoriji,superteška,pobeda na poene.

Sad nista...Od superteške nije ostalo ni S.Kazu da sam bio talentovan,majke mi.

Rekao bih joj,udri ne misli o posledicama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
Hardstyle je napisao(la):
Freerun, Parkour i Tricking :D (Multitalent)
to svo troje je zapravo jako slicno osim sto se pk istice jednostavnoscu i efikasnosti,od tocke a do tocke b sto jednostavnije(pretpostavljam da znas o cemu pricam s obzirom da se bavis :D )...pa time i ta jednostavnost daje fluidnost pokreta sto je poanta pk-a =FLOW ...tako da kad spominjes te tri vjestine trebo bi odvojit parkour sa strane s obzirom da se radi o vjestini koja u pozadini ima malo dublju filozofiju dok freerunning i tricking su cisti gimnasticki pokreti
bavio sam se parkourom aktivno otprilike 3 godine ...zadnjih 3 godine sam se zapustio sto se tice tjelesne kulture,al evo od proslog tjedna poceo trcat i stvarno se dobro osjecam kad istrcim odredjenu rutu i tusiranje poslije...trcanje je zapravo suoacavanje sa samim sobom,probijanje mentalnog zida...znam da je to probijanje gotovo u svim sportovima al sam se osobno prvi put susreo s time trceci na duze relacije
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
pozdravljam svako bavljenje sportom kao i svaku fizicku aktivnost (pa makar i cepanje drva). Ja sam se bavio raznoraznim sportovima, pretezno borilackim i teretana jer mi lopta nesto ne ide :) Igrao sam kosarku al to zato sto sam visok pa me non stop zvali da igram. Ljudi valjda misle ako si visi od proseka onda sigurno znas da igras kosarku a ja sam dokaz da to nije pravilo :icon_lol:
A moja najveca i jedina ljubav je streljastvo. To sam i najvise trenirao i najduze i imam i neke zapazene uspehe. Zao mi je sto je taj sport nekako u senci ostalih i nije toliko popularan pa ljudi ne mogu da vide kolko je to u stvari dobar sport. Taj trenutak kad stanes na vatrenu liniju i kad se totalno iskljucis od svega ostalog. Ne cujes nista i nikog. Samo ti je jedno vazno u zivotu - meta. Svi problemi bilo koje vrste tad nestanu. To je prvo. A onda trenutak, koji traje jako kratko, kad jos pre povlacenja okidaca znas da ces da zveknes desetku! Ta milisekunda kad je sve savrseno, sve kako treba i na svom mestu. to ne moze da se meri ni sa cim. Ni droga (ne zanima me koja) ni sex (dvojka, trojka, na plazi, u jakuziju....) nista nisam osetio sto moze da se meri s tim. U toj milisekundi je sve savrseno. Ne moras ni da gledas metu, jednostavno znas sta si pogodio. I onda posle takmicenja ili dobrog treninga nalet zadovoljstva koji stigne posle. Ne reklamiram sport ali preporucujem svakom da proba. Ja sam trenirao devedesetih i tad (mada i sad nije nesto bolje) je bilo mnogo tesko naci opremu, kvalitetno oruzje (za prakticno pucanje sam cekao godinama da se dokopam kvalitetnog pistolja a ne da pucam s ovim zastavinim sranjima) a sad je to malo lakse pa ko moze ili je radoznao trcanje u lokalni klub. Ako vam se svidi boljeg zadovoljstva ja mislim da nema.
Da ne davim jer mogu ovako ceo dan pozzz
 
21.10.2010
22
2
0
38
Drago mi je sto sam video da ima jos ljudi na ovom forumu koji znaju da jedre, takodje plivam i rekreativno opeglam neki vaterpolo, kosarku i jako jako retko fudbal :) Dok je zimska aktivnost svakako snowbord....
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ne, ne bavim se...ali, svaki dan šetam od 5-10 km sa psom, berem šparoge i vježbam čučnjeve prilikom branja...moglo bi se reći da se bavim sportom koji spada pod upitnik ukoliko uzmemo u obzir da i zapalim za vrijeme bavljenja ovim sportom a to opet povlaci pitanje dopinga za što bi me svetska sportska organizacija vjerojatno kaznila i osudila na doživotno ne branje šparoga iako bi im teško bilo objasniti da taj "doping" zapravo i nije doping aka nitro boost
 

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
naravno svaki dan čim se dignem trčanje za djecom poslje kad se umorim, treniram prste i zglobove rolajuči pljugu posljepodne ponovo trčanje za djecom ali ovaj puta i ker sa nama ,a navečer ponovo rad sa zglobovima i zenom u krevetu :bananabang: ,,na kraju dana sam toliko umoran da zaspem ka beba..ali nekada davno taekwondo rukomet i rolanje naravno... :blink:
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
I ja treniram svaki dan ,,,,penjem se na tavan i spustam se opet dole,,,nekad odem naduvan a nekad se spustim naduvan,,,rijetko nisam naduvan ,,ali
nit sam duvan nit sam rijedak ,,samo se bavim sportom,,duvam gore dole,,casna rijec,,svaki dan....