Bavite li se sportom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bavite li se sportom?

  • Da

    Votes: 44 19,1%
  • Ne

    Votes: 100 43,5%
  • Povremeno

    Votes: 86 37,4%

  • Total voters
    230

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Tri godine treniram Americki fudbal.
Od pre dva meseca sam poceo i Basebool.
Sam mi jos fali da pocnem i golf ali valjda ima vremena.
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Trostruki prvak ulice u skvoshu, vice prvak u badmintonu i zlatni reket u stolnom tenisu.
Volim s ekipom ponekad i bacit polo, ali otkad mi se konj razbolio vise nije isto.

U sahu cesto napravim i triple-duble, ali ipak mi bolje ide igra mlina.
 

LLC

13.04.2007
25
0
0
35
hm.... šta je to sport????????ma ne ne bavim se sportom.....tu i tamo teretana........al sam prije igrala rukomet........dok se nisam razvalila....i nogomet kao klinka....ak se to :costumed-smiley-027računa.........
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
ljeti brdski biciklizam

zimi snowboard... za ovo sam ozbiljno zagrizao i već par godina mi je to broj 1 stvar u životu... ništa profesionalno iako sam jedne godine bio 8. od 120 natjecatelja u paralell slalomu, a 4. u kvalifikacijama, to je ujedno i jedini put da sam išao na natjecanje. Žao mi je kaj se nisam ranije počeo baviti s time, jer sad sam već prestar da bi mogao bolje napredovati :icon_sad:

Evo i filmića kako ja to radim... znam, nije ništa spektakularno, ali je bar stvar u pozadini dobra ;)

 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Svaka čast gens! Lijepo to tebi već ide, ja isto obožavam snowboarding. O kojem mjestu je riječ sa tvog filmića? i također volim brdski biciklizam, oboje freestyle i nikakva natjecanja.
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
thnx :)

Mjesto je Sillian u Austriji kod talijanske granice blizu San Candida, skijalište se zove Hochpustertall i ima nekih 50km staza. Odlična stvar je kaj nikad nema gužve, kao što se i vidi na filmiću.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Natezanje iz flaše s utegama do 5 kg (teže nisam probao). Takođe mi solidno idu i discipline cimanje na crevo zarad prebacivanja iz bureta u flašu s promerom cevi do 1/2 cola (čega god) i padanje na nos.
Jednom sam se oprobao i u disciplini usisavanje špricera iz bureta od 60l s direktnim ubrizgavnjem u nameri ispraćaja mozga na zelene pašnjake i zamalo mi je uspelo.
P.S. Ako neko nije znao čemu služi ovo veliko B koje se nalazi gore levo u obrascu za odgovor, evo primera.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pa zadnju godinu se nisam bas pretegao
Inačer dnevno oko 20km biciklom i pešaka dosta

ISTINA JE DA AVTO NISAM KORISTIJO GODINU DANA

inačer kao sto je pomenuto gotivim bas basket,planinarstvo-free climbing,kajak,plivanje,čak sam trčao male maratone(21km)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
ja nesretnik treniram boks ima vec 3-4godina, al mi u 2mj. pukli pr.kr. ligamenti u koljenu sad pauziram, ustvari sad treniram ispijanje piva u vecim kolicinama, idem na OctoberFest s drustvom(ak budem imo para) ove godine pa reko da budem njuska:)haha... i mogu se pohvalit da mi jako dobro ide...
PS ovo gore pr.kr. nije ''prije krista'', nego ''prednji krizni'':)