Bavite li se sportom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bavite li se sportom?

  • Da

    Votes: 44 19,1%
  • Ne

    Votes: 100 43,5%
  • Povremeno

    Votes: 86 37,4%

  • Total voters
    230

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Ako ne računam šah u sport onda samo fitness 3x tjedno u zadnjih godinu dana. Prije toga ama baš ništa čak mi i pješačenje bilo mrsko, nabio kila ko prasac. Znao sam se uspuhati penjući se uzbrdo ili na 4./5. kat zgrade, sad unazad par mjeseci je puno bolje ;)
 
09.06.2015
47
38
18
Bajs vozim rekreativno,na staze do 10km da ne palim auto sjednem na bajs i za 20min sam tamo,nekad odem kod frenda u teretanu,al ne redovito,poslije posla plivanje,nekad i fucu znam halat,po ljetu,a po zimi ako uspije outdoor ništa neću radit,osim možda indoor ahahha
 
11.08.2015
4
3
3
28
Od 6 godine fudbal :D Evo vec 14 godina tako bas sam ga zavolio to mi je dio zivota ali jbg slaba nada od toga danas, sad na faks nastavicu igrat za svoju dusu ali necu aktivno malo teretane ubacit kad odem na faks da se ne ubucim :D
 
09.03.2015
136
88
28
Ja pikam fudbalicu od malena, ali volim sve sportove. U tenisu sam takodje jako dobar. Mal fudbal sam pre godinu dana poceo trenirati i to je postao jako bitan segment mog zivota. malo kuburim sa ostecenjem hrskavice kolena, ali kada to izlecim po 3-4 sata sporta dnevno me ceka. Komp svodim na minimum, tako da ce se sve svesti na ovih par sati nedeljno na vutri. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
09.03.2015
136
88
28
Ako me poprckujes sto imam malo poruka a kenjam o satnici..... Imas pravo :D. Salim se, dosta citam o ovome ali sam uvek bio pizdica i iz prikrajka gledao kako drugi deluju a ja razmisljam. Ali krenuo sam da se okrecem ka ovome, shvatio sam da me to cini srecnim, a i sta je drugo bitno nego biti srecan, biti u delirijumu cak i kada nisi na vutri. Valjda je to poenta, ne uzimati nista a biti pozitivan i lud. Ovo doprinosi samo da budem jos ludji i pozitivniji. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Vutra vibrira pozitivno i na ovaj se forum mozes lako navuci...a nista ne uzimati ;)
Evo ni ja nista ne uzimam a tu sam vec 4 godine ;)
 
09.03.2015
136
88
28
Ne uzimas nista ali misli slazes, slobodno reci nam istinu nemoj da lazes,
navucen si k'o svi mi al' nije droga to sto te radi, sirenje znanja ovde je sreca koja tebe prati.
I zato nemoj da stajes, ne gledaj nazad, osmeh nabaci vezbu uradi i gde god vidis parce zemlje tu drvo posadi... I nista ne ocekuj ali budi siguran da dobices nesto, priroda je cudo sve ti duplo vrati. Ouuu jeah, upadni u ritam Kiuuuu. :) Inace mene zovu Kiu. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
09.03.2015
136
88
28
209 a kako i gde si poceo sa jogom, reci mi je li zaista onoliko dobra za jacanje duha i tela kao sto se pise o njoj? Oduvek sam zeleo da probam ali nikako da se odvazim. :)
 

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Počeo sam zbog ozlijede ledja. Nisam mogao ništa trenirati ali poslije ove vrste joge nekako se sve pokrene i prokrvi. Tetive i mišići manje bole. Mene i dalje ledja bole svaki dan ali 100 puta manje, i što je meni najvažnije mogu trenirati. A to duhovno baš i ne furam, samo gledam da pravilno disem. Ne znam meditirati tj, nikada ne pokušam na duže. Meni je to više kao vježba za mobilnost i jačanje " core" mišića.