Bele gliste problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.10.2009
43
10
8
44
Pozdrav Svima,

imam problem sto mi se pojavljuju oko tek proklijalog semena bele gliste.Znam da su one stetne pa me interesuje sta da radim da ih se otarasim, koje je sredstvo najbolje i kako tretirati takvo proklijalo seme?! Unapred hvala
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Batali sredstva,verovatno ti je zemlja losa,ako su ti se na samom pocetku gliste pojavile. Nabavi dobru zemlju i kreni iz pocetka.
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Koristim zemlju plantelu balkoniu i isto su mi se pojavile te bijele gliste. Biljka mi je izašla iz zemlje do prije par dana sada trenutno ima 4 lista iste veličine. Te gliste se jedva mogu viditi na oko tako da nisu neki problem ali ako ih se stvori malo više napravit če štetu a to normalno ne želin. :D .... Koje sredstvo se koristi protiv tih glista i može li šta prirodno poslužit da ih otiram ?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
tko zna di su skladištili zemlju pa se uvukla čudesa. E ja se sjećam da su prije znali vaditi gliste za pecanje akumulatorom. Zabiju dvije metalne šipke u zemlju, jednu spoje na plus, jednu na minus i gliste krenu navirat na površinu. Sad dal bi to upalilo u tvom slučaju neznam, al čini mi se prirodan način :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.