Benigni Tumor na dojci-dojkama.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Pozdrav ljudi, planiram pomoci svojoj devojci koju je napala ova bolest.Sto vise informacija mozete izneti vise cete mi pomoci :)
Planiram upotrebljavati Seedsman Auto CBD Sugar Gom, feminised naravno.
Strain poseduje poprilicno puno CBDa i dosta THCa (dosta kazem jer ne zelim svako vece da devojka bude high, nego da se opusti i odmori kao covek)
Iscitao sam dosta forum ali na neka pitanja jos uvek nisam nasao odgovore.
Da li se drugacije gaji biljka kada ide u medicinske svrhe?
Na koje bi to stvari trebalo posebno obratiti paznju?
Da li je strain koji sam izabrao dobar?
Svi saveti i jos bolje iskustva su dobrodosli, cak i nevezani na moja pitanja. Nek je sreca s nama :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Dobrodosao na forum :wave:sto se tice sorte sa njom neces pogrijesiti i vjerujem da ce djevojci odgovarati...sto se uzgoja tice neznam koliko iskustva imas ali ako si bez iskustva onda bi ti preporucio da uzmes provjerenu zemlju i bio gnojivo od plagrona ili canne i sa tim ces odraditi grow bez greske...koliko vidim iz naslova rijec je o benignoj tumorskoj masi za nju stvarno nemam pojma dali ulje ima efekta jer nazalos se susrecemo samo sa zlocudnim tako da cete ocito biti prvi koji ce probati trerati benigni sa uljem ali mislim da se definitivno isplati probat sve prije nego se odluci ici pod noz ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fenix94

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Isto se gaji, jedino možeš bio gnojiva upotrebljavati.
Dobro bi bilo, da ima dva ulja od različitih hibrida, jedan za tokom dana i jedan za tokom noći.
Strein je dobar a za tokom noći treba jaku Indika hibrida.
Dobra bi bila upotreba vaporizatora, i da napraviš svecke za analnu ili vaginalnu upotrebu.
Promjena prehrane, šetanje u prirodi itd.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fenix94
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Nadam se samo da cu biti brzi od lekarskog noza, pre svega terapiju zapocinjemo "gold milk-om" (neka dobra kombinacija kurkume bibera i mleka) i sodom bikarbonom za visu PH vrednost :)
Ja sam mislio da uzmem plantellu za cvet i list ali eto, izgleda da sam omasio sa time. Neki linkic ka kvalitetnim organskim gnojivima jel imate mozda ?
Razmisljao sam takodje i o toj kombinaciji od 2 straina. Jedan za dnevnu sa dosta CBDa a malo THCa i za nocnu obrnuto.
Za tu nocnu sam mislio uzeti Sweet Tooth Auto Feminised. Niska je brzo jako raste i mnogo radja. Samo je problem sto sam malo u trci sa vremenom pa stoga sad startujem samo sa CBD oil kombinacijom..
Prvi put cujem da moze analna i vaginalna upotreba, zna li se koji su benefiti te upotrebe?
:)
 
08.12.2015
128
191
43
Ako tražiš veliki % cbd in mali % thc uskoro 0, trebaš ili charlotte web, kc dora, kompoliti...

Neznam koliko poznaješ kanabidoide, terpene, flavonoide?

Autoflower ti je dobar samo ako trebaš hitno ulje. Ove godine imao sam 3 straine cbd crewa (nordle, yummy i shark). Još trebam napraviti analizu kanabidoida i ako očeš mogu ovde sve napisati. Kad sam testirao bez high efekta samo lepo relax ;)

Pitao si šta je vaporizer. Neznam kako da ti objasnim hrvatski :/ možda najbolje da pogledaš na google.... ili da objasni kakav stručnjak.

U primeru tvoje djevojke vaginalna i analna uporteba nije tako bitna. Kad liječimo kanabisom človeško tjelo delimo na 3 djelove. Glava + vrat (jednjak), želudac + probavni sustav + genitalije i respiratorni sustav.

Doziranja:
Glava - oralno, respiratorno (inhalacije/vaporizer)
Probavni sustav - oralno, analno ili vaginalno (genitalije)
Respiratorni sustav - respiratorno, oralno

Tvoja cura treba oralno dozu i respiratorno ;)

Jako teško mi je sve napisati i objasniti hrvatski jezik. :D

Btw cbd pasta bez thc je legalna i možeš jo kupiti...

Pozz
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Hvala vam momci na pomoci, svaki novi info je korak dalje od neke nove greske :)
@CilI pogledao sam samo poslednji klip jer ovo ostalo stvarno jako malo mogu da razumem :/
A za auto hibride sam se odlucio zbog brzine cvetanja, trkam se sa vremenom bukvalno, tj sa nozicem od doktora nasih..
Da li je los potez mozda to sto sam izabrai auto hibride ili kako?

@belivitez Da to je i razlog sto sam se odlucio za auto sorte..
Sa kanabidiolom sam se upoznao, citao sam da bas on deluje na stanice tumora, a za terpene, flavonoide prvi put cujem.
Slobodno postavi analizu zanima me bas sta ces dobiti, kako radis tu analizu ? :)
Znam da je legalna pasta ali za pola doze sto bih kupio mogu sastaviti ceo box i izleciti vise ljudi, na zalost nije devojka jedina koju bih lecio nego je samo prva po prioritetu sada..

Trazio sam na netu te strainove sa puno CBDa i jako malo THCa i nista na seedsmanu nisam mogao naci..
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Hvala vam momci na pomoci, svaki novi info je korak dalje od neke nove greske :)
@CilI pogledao sam samo poslednji klip jer ovo ostalo stvarno jako malo mogu da razumem :/
A za auto hibride sam se odlucio zbog brzine cvetanja, trkam se sa vremenom bukvalno, tj sa nozicem od doktora nasih..
Da li je los potez mozda to sto sam izabrai auto hibride ili kako?

@belivitez

Trazio sam na netu te strainove sa puno CBDa i jako malo THCa i nista na seedsmanu nisam mogao naci..


Pogledaj na seedsity mislim da se tako zove zadnji put kad sam gledao bilo je cudo noviteta sa visokim cbd-om
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
CBD crew je obavezan deo svakog ko zeli medicinska svojstva da izvuce, gledao sam to ali ne znam sto sam se toliko zalepio za sugar gom, nekako mi je najbolji :)
provericu i taj seedscity :)