beograđani help

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.09.2019
0
3
3
25
RH
Pozdrav novi sam na forumu. Evo zanima me jel zna netko ko je iz bg, da mi kaze dobra mjesta za zapaliti u bg. Uskoro dolazim pa eto zanima me gdje se moze na miru pljugat a da nitko ne prolazi? ne poznajem grad bas. Ty
 
  • Haha
Reactions: Badi and grouchy
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Dal' neko stvarno otvara ovakve teme, druze BG je velik kad odes snalazit ces se kako znas i umijes niko ti ne moze tvrditi da je neko mjesto 100% sigurno. Najsigurnije je u tvojoj sobi;).
Moj savjet ti je da ne pusis sa svakim u BG na svakakvim mjestima. Ja bih volio licno da imam priliku otici u tako neki veci grad da krenem od 0 sto se kaze no jbg mjesto u kom zivim jedva da ima 20.000 stanovnika, no otici u BG predpostavljam da studiras je jedna velika avantura koju ces pamtiti verovatno cijelog zivota, budi sretan i zelim sve najbolje ::lulamira::
 
02.09.2019
0
3
3
25
RH
Dal' neko stvarno otvara ovakve teme, druze BG je velik kad odes snalazit ces se kako znas i umijes niko ti ne moze tvrditi da je neko mjesto 100% sigurno. Najsigurnije je u tvojoj sobi;).
Moj savjet ti je da ne pusis sa svakim u BG na svakakvim mjestima. Ja bih volio licno da imam priliku otici u tako neki veci grad da krenem od 0 sto se kaze no jbg mjesto u kom zivim jedva da ima 20.000 stanovnika, no otici u BG predpostavljam da studiras je jedna velika avantura koju ces pamtiti verovatno cijelog zivota, budi sretan i zelim sve najbolje ::lulamira::
Hvala buraz, inace ide se iz ciste zajebancije i rugancije vidit sta ima sa prijateljima, upoznavanje s ljudima, vidit sta ima za pojest popit, nacugat se, u klubove itd.. doslovno isto ko kad bi iso sa prijateljima na more cista rugancija i zajebancija u gradu, a neplaniram pusit u iznajmljenom stanu jos da gazda upadne u ciste slucajnosti najebali bi, pitam jer zivim u manjem gradu koji ima malo policije te naviko sam,a uskoro dolazim u toliko veliki grad gdje ima vise svega i nisam upoznat s gradom, kao niti s ljudima itd.. mozda je bolje pitanje koja mjesta izbjegavati, tj poznata mjesta na kojima je puno ljudi "palo"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry