Berba / harvest - procjena

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
19.08.2018
48
93
18
30
Pa ja sam pitao, očekivao sam odgovor kao npr što si i rekao sada, uskoro je 5-10 dana, za mene je uskoro i 15 dana, ali ovakvi odgovori kao čisto “ne“ kao da sam mu ubio nekog, neću više ni pitati, što je čovek duže ovde ljudi sve gori i gori

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
1.492
4.689
188
38
Pa ja sam pitao, očekivao sam odgovor kao npr što si i rekao sada, uskoro je 5-10 dana, za mene je uskoro i 15 dana, ali ovakvi odgovori kao čisto “ne“ kao da sam mu ubio nekog, neću više ni pitati, što je čovek duže ovde ljudi sve gori i gori
@Dudule razumi malo i nas...pocetnici nas zasipaju smesnim pitanjima,a ti koliko vidim i nisi bas pocetnik,2 godine si na forumu i trebalo bi da si do sad naucio osnovno... :)
nemoj se srditi,slobodno ti nama postavi pitanja,ali kao sto kaze kolega @grouchy moras da das neki info o biljci da bi dobio precizan odgovor...:D

17.02.2019
17
57
13
25
Zagreb
Postovanje prijatelji , trebao bih dva savjeta, naime dobio sam 2 random sjemenke te sam odlucio ih zasaditi.

U prilogu vam saljem slike te pitanja u vezi obe biljčice.

1.trebala bi mi potvrda i savjet da li je ova prva fem? Ili hem? prva.jpg prva2.jpg prva 3.jpg

I 2. pitanje

Da li ova biljčica lijepo napreduje sa obzirom da je u 2.5 nedjelji cvijetanja, trenutno je na jednoj dozi Plantelle , pa bi mi trebao savjet , da li da pojacavam dozu postepeno ili je ok ovaj tempo? I ako mi neko molim vas moze reci da li ima sanse da bude gotova za 4-5 tjedana? Hvala vam na vremenu i odgovoru :) druga.jpg druga2.jpg druga3.jpg druga 4.jpg druga 5.jpg

• Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
1.492
4.689
188
38
koliko vidim prva je cista zenka....za ovu drugu ti niko sa sigirnoscu ne moze reci da ce biti gotova za mesec dana,ali tu je negde,nedelja gore-dole...
i cini mi se da imas nametnike,na prvoj se vide sitne tackice koje vuku na tripse ili crvene pauke,proveri dobro sa donje strane lista...

17.02.2019
17
57
13
25
Zagreb
uredu , hvala na odgovoru brate , reci mi molim te ako znas mozda ,ili neko ako zna, da li ce pomoci koprivino gnojivo razmuceno u 2 L vode? da li moze naskoditi cvjetovima u ovoj fazi kopriva? ako moze koji je najefikasniji i najbezbolniji nacin da ih se rijesim ?

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
1.492
4.689
188
38
pa prvo moras da utvrdis sta je u pitanju...ako su tripsi mozes da koristis neki bio proizvod,a ako je crveni moras da koristis akaricid(insekticid) dok je jos u pocetku cvetanja,jbg njih resava samo teska hemija...nisam siguran da kopriva resava tripse,a pauke sigurno ne...
ako su tripsi baci pogled u ovu temu...
ako su pauci-akaricid dok jos imas vremena...