Berba / harvest - procjena

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
20.05.2020
17
64
13
Evo prvi grow se lagano zavrsava, iako sam je ranije skinuo radim prema uputama kako osusiti step by step, poslje tjedan dana susenja, prebacio sam je u tegle,dosta dosta jak miris ima, ako nesto pogresno radim volio bi da kazete, hvala svima na pomoci ...nadam se da sam u dobru temu post objavio..
IMG_20201022_163928.jpg
IMG_20201022_162439.jpg

16.11.2016
9
7
3
Pozdrav ljudi, posto mi je prvi grow potrebna mi je procena, posto ce verovatno opet vreme da se pogorsa, resio sam da je secem. Posle skorasnjih kisa, pronasao sam par hedova koju je napao plesan, odrezao sam ih, pa ne bi ponovo da cekam kisu a bojim se da je prerano da je secem. Proklijala je oko prvog jula, dosta kasno je zasadjena, ali je i dosta napredna, nisam pisao kad je usla u cvetanje i to mi je jedna od gresaka koje sam napravio. I ako ima dosta pistila koje su potamnile, pojavljuju se nove bele plistile al' ne u velikoj kolicini. Slike verovatno i nece biti zadovoljavajuce, ali nemam nikakvu lupu,mikroskop i slicno da bolje vidim/slikam. Neki listovi a i hedovi su dobili ljubicastu boju, to je verovatno zbog niskih jutarnjih temperatura.

Prilozi

• Sviđa mi se
Reactions: flop87 and smizi

flop87

član od 2008
09.02.2018
1.147
6.159
258
Pozdrav ljudi, posto mi je prvi grow potrebna mi je procena, posto ce verovatno opet vreme da se pogorsa, resio sam da je secem. Posle skorasnjih kisa, pronasao sam par hedova koju je napao plesan, odrezao sam ih, pa ne bi ponovo da cekam kisu a bojim se da je prerano da je secem. Proklijala je oko prvog jula, dosta kasno je zasadjena, ali je i dosta napredna, nisam pisao kad je usla u cvetanje i to mi je jedna od gresaka koje sam napravio. I ako ima dosta pistila koje su potamnile, pojavljuju se nove bele plistile al' ne u velikoj kolicini. Slike verovatno i nece biti zadovoljavajuce, ali nemam nikakvu lupu,mikroskop i slicno da bolje vidim/slikam. Neki listovi a i hedovi su dobili ljubicastu boju, to je verovatno zbog niskih jutarnjih temperatura.
ako narednih dana bude sunce kod tebe neka je, cim najave kisu odma seci.

• Sviđa mi se
Reactions: Shone1991