Berba / harvest - procjena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Apsolutno niko na osnovu ove fotke. Možda mogu vidovnjaci, tumači tarota, numerolozi i njima slični ali se to plaća. Ovde ćeš dobiti besplatnu procenu na osnovu samo jedne kvalitetne fotografije. Pogledaj u temi kako izgledaju takve fotke.
Edit:
Sašo, Sašo, fali ti slovo s.
Sigurnija procena je analizom trihoma, manje sigurna po zrelosti pistila. Ti to hoćeš da koleginicu zadovoljiš odgovorom :D .
 
Poslednja izmena:

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
Pozz.Dal mi moze ko procjenit koliko je jos do berbe.malo je losija slika izvinjajem se. U pitanju je autos NL.Star je 84 dana.Pogledajte prilog 387615

slazem se sa kolegom @Sjaj očiju ....al eto da probam da budem vidovnjak (besplatni). smiley9934
slika jeste loseg kvaliteta ali kad se uveca vide se bele pistile...moja vidovnjacka procena nekih 10 dana..

edit: @Sjaj očiju ma samo sam hteo da ispadnem vidovit...:lol:e nisam znao da je koleginica,a sto se tice procene znao sam imati automatike koji su pokazivali po trihomima da su zreli a ustvari puni belih pistila i jos se punili...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Сјај

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Treba samo uzet u obzir stanje listova, nema klorofila, nema ni fotosinteze, pa se ne bude to nešto posebno dalje ni razvijalo, malo je prerano ostala gladna. Ja bi isto probao pa ako si zadovoljna skidaj.. ako nisi.. ha ti probaj gurat dalje pa ćeš sama vidjeti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Сјај and ceeba