Berba / harvest - procjena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
U međuvremenu malo se ubucila :)

e8kho1.jpg


jjqirn.jpg


348fuqc.jpg


Procjena slobodno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
09.02.2014
9
20
3
Molio bi cijenjene vutraše (pogotovo one malo iskusnije) da pogledaju ovu sliku i da mi odgovore dali je ovo zrelo za branje...
P9250902-b.jpg
To je jedan otkinuti vrh sa donje grane. Glavni vrhovi su čak i malo zreliji
 

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Trihomi djeluju kao mlijecni i poneki braon :D Po mom laickom vidjenju jos joj "boca" treba (mozda sedam dana), da bude tip top ali sacekaj iskusnije svakako.. ;)
 

JoeST3

Aktivan Član
19.08.2014
23
88
33
Mediterranean
Zdravo ekipa! Evo par slika moje "Balkonuše" ;) pa da čujem nečije stručno mišljenje. Već duže vrijeme se borim sa paucima,vrate se svako 5-6 dana nakon šta ih potrujem nikotinom. Baš danas nakon slikanja sam ih,nadam se,zadnji put poprskao jer svaki put isperem trihome sa listova. Znači 5 i pol tjedana je prošlo i ne znam koliko ću još uspjeti izgurati zbog crvenih pauka (jedan čak sjedi na listu ispod :)) i zato bi volio čuti mišljenje o vremenu koje je ostalo do harvesta! Hvala na svemu "Vutra" i njeni članovi su mi bili nezamjenjiva pomoć! :smoke18: :read:
i1Q7VXh.jpg


5ep1kYA.jpg


Sorry ova 3. slika je bila ista kao 2. pa sam je zamjenio!

1xOX6je.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

JoeST3

Aktivan Član
19.08.2014
23
88
33
Mediterranean
Samo našpricao po površini, Cill. Ma ima paučine svugdje ,a ovi majstori doleću na nitima izvana. Dobro je bar sam mirno spavao 7 dana dok su bili odsutni. Danas sam ih ponovo sredio!
No Joke, računao sam na još 2 tjedna najmanje ali me ovi pauci požuruju pa možda "pogine i za 10ak dana! Hvala!
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Zalijes zemlju sa nikotinom i vodom. Zato, da ti u zemlji krepaju/u njoj se skrivaju/,
ovako ti idu po stabiljki i listovima.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Sve se nešto dvoumim ubrati ili još ostaviti pošto pistile još izbijaju i nisu smeđe a mikroskop kaže svašta trihoma ima i prozirnih malo,većina je mlječnih i lagano smećkastih.E sad šta kažu kolege groweri šta mi je najpametnije a da bude fina :)

E da slikice nema nisam imala vremena,bio je to brzinski pregled :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja sam ekstremista što se tog tiče tako da bi ja ostavio još sigurno ako hoćeš dobar high. Vrijeme nam konačno ide u korist i to svakako treba iskoristiti.
Uvjek brojite dane cvijetanja pa onda najlakše možete znati kad je odprilike vrijeme za berbu, normalno uz praćenje trihoma.
Ja se sve bojim da ništa bez bar 65 dana cvijeta u outu ove godine neće biti nešt savršeno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and t@mara
06.04.2014
28
8
3
Dobar dan svima!
Možda baš nije pravo mesto za pitanje ali..Planiram berbu za jedno 2 nedelje ali je u tom periodu prognoza jutarnje temperature oko 2-3 stepena pa ne znam dali će to nešto da naškodi bilkama ili ne.Neko mišljenje molim.