Berba / harvest - procjena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ostavi jos 15-20 dana, trebala bi biti jos jedna eksplozija cvjetova iz headova.
prije 20 d. na mojoj biljci su headovi tako izgledali, i ja mislio da je vrijeme berbe . ostavio iz znatizelje, headovi jos rastu tako da sam odlucio ostaviti ju do 10-10. e sad tvoja biljka tvoja odluka...... ako te ne preduhitri neki John Doe .
 
13.08.2009
12
6
0
53
ma ostavit ću ja kako kaže sharplaninac.... pa da vidimo čija majka crnu vunu prede
vrhx.jpg
 
24.09.2009
28
2
3
54
to je normalno da listovi zute i otpadaju u cvijetanju..ostavi jos rano je..ako nemas kako vidis kad ti pistile posmeđe na pola!!!!imas jos vremena!!!!
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
vrag nikad ne spava

Uploaded with ImageShack.usmislio sam da imam perfektan site za uzgoj biljke.3 strane zid visok 2,5m, 4 stranu pokriva kuca. i bio je do prije 2 dana.
e jbga, kucu koja je dobrih 7 godina bila sagrdjena a neuseljena(gastarbajteri) i ciji se prozori vide na slici, prekjucer poceli pripremati za useljavanje.kuca je trokatnica(visoko prizemje+2kata) i normalno ,kad se popnu na krov ,biljku vide ko na pladnju a visoka je dobrih 3,5m.
inace vec 10-9 mj. sam mislio da je vec za branje ali sam ju ostavio iz znatizelje ali ovo cudo cvate i dalje, ahedovi bubre. imam utisak da ce cvjetati dok god je vrijeme lijepo.
smedji pistila ima kojih 30%.
e sad sta mi je pametno raditi, odpiliti ju ili ostaviti josh 20-ak dana ili do prve kise??
ma nije problem da oni rade samo u prizemlju nego kad se penju gore. vec danas su drkali nesto po krovu .zato se biljci nisam priblizavao da im ne bi privukao paznju.

??? STA DA SE RADI ????
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
s obzirom kakva je fotka, tesko za proceniti, bolje se vidi ona daska nazad, kako to ne fokusiras na hedaru neg na pozadinu, ajd' mozes ti to bolje, pa digitalac sve sam odradi
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
e jbga, ovaj moj je kupljen na akciji za 40 eu i fokusira ono sto se njemu svidi a i ja kad slikam(oko 5h pp) puse vjetar lagano i ....soryy
 
20.09.2011
4
0
1
48
born_to_be_green je napisao(la):
Mislim da ce tjedan dana biti cisto dosta. Vidjet ces i sam ako se hedovi jos uvijek pune ili sada samo sazrijevaju... O kojoj se sorti radi?




Neznam koja je sorta, sjemenke sam dobil na poklon. Najviše me zanimalo kad ih mogu početi sušiti, novi sam u tome!!!
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
nije još spremna, čekaj još barem 2 tjedna da počne dozrijevati i onda odluči... uzmeš uzorak, osušiš i vidiš kakva je. ako hoćeš jači stoned onda ostavi još duže barem 3 tjedna!
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
PowerSeed je napisao(la):
s obzirom kakva je fotka, tesko za proceniti, bolje se vidi ona daska nazad, kako to ne fokusiras na hedaru neg na pozadinu, ajd' mozes ti to bolje, pa digitalac sve sam odradi
jedine 2 ciste slike snimljene prije 12 dana ovo sam danas ujutro slikao





jos kad bi mi neko s iskustvom, na osnovu cvjeta i lista znao rec koja je ovo vrsta ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa kako te druze nece te fotke, ne mogu da verujem... a kako si uspeo one dve super odraditi, a ostalo ni za... ne kontam?
a za nagadjanje o vrstama smo vec negde pisali, ako nisi kupio brendirano seme gde ti pise sta je, ni extra lab ti ne bi mogao reci sta imas, jbg. u moru razlicitih strain-ova nemoguce je na osnovu fenotipa ubosti bas sortu, moz' samo da se prica da li je indica like ili sativa like inista vise. a velika (najveca) je verovatnoca da imas neki hibrid
 
31.08.2011
3
0
0
46

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
previše je to nagaženo u teglu, uhvatit će ti se plijesan iliti buđ... rastresi to po stolu da se prozrači pa ih rasporedi u 2 tegle
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
sharplaninac je napisao(la):
vrag nikad ne spava

Uploaded with ImageShack.usmislio sam da imam perfektan site za uzgoj biljke.3 strane zid visok 2,5m, 4 stranu pokriva kuca. i bio je do prije 2 dana.
e jbga, kucu koja je dobrih 7 godina bila sagrdjena a neuseljena(gastarbajteri) i ciji se prozori vide na slici, prekjucer poceli pripremati za useljavanje.kuca je trokatnica(visoko prizemje+2kata) i normalno ,kad se popnu na krov ,biljku vide ko na pladnju a visoka je dobrih 3,5m.
inace vec 10-9 mj. sam mislio da je vec za branje ali sam ju ostavio iz znatizelje ali ovo cudo cvate i dalje, ahedovi bubre. imam utisak da ce cvjetati dok god je vrijeme lijepo.
smedji pistila ima kojih 30%.
e sad sta mi je pametno raditi, odpiliti ju ili ostaviti josh 20-ak dana ili do prve kise??
ma nije problem da oni rade samo u prizemlju nego kad se penju gore. vec danas su drkali nesto po krovu .zato se biljci nisam priblizavao da im ne bi privukao paznju.

??? STA DA SE RADI ????

Pozz

Skidaj to jos danas jer ako dodju kerovi po tebe ima da prodjes kao tvoj avatar ;)))