Berba / harvest - procjena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.11.2012
49
37
18
30
evo budem sad probao poslikat u makro modu.. nego, listovi su se poceli dosta susit i zuti su. Kraj ili jer nije bilo par dana sunca?

edit: nece mi slikat u makro modu il jednostavno ne znam s tim foticom, hah
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
u kom kontekstu je ova izjava, jel to neko pravilo koje ne znamo ili... ako planiras ulje praviti moze, u suprotnom, za kucnu, rekreativnu upotrebu tj. duvku ne. 60% smedjih trihoma govori da gubis dobar deo thc-a iz biljke jer se on pretvara u njegov metabolit kanabinol, cak i do 90% i time gubis psihoaktivni efekat vutre. ako hocete trippy zezanciju kod sativa ja savetujem 20% - 60% - 20% i nema greske ;) evo i malo propratnih fotki za uzivanje https://www.flickr.com//photos/cannabisculture/sets/72157622470267835/show/
 
06.03.2012
7
15
3
33
Stavio sam ovaj post vec jednom u "foto-album-galerija-sa-komentarima"... (nije bilo odgovora)

Imam 2 biljke Durban poison, jednu sam skinuo jucer jer je bila sva od plijesni, a drugu planiram pustiti jos nekoliko tjedana. Zanima me vase misljenje kad je vrijeme berbe ove biljke :

236wdw.jpg




jqj1on.jpg
 
12.06.2013
53
19
8
Moja greška... :knockknock: nisam pročitao od početka nego doletia na zadnju stranicu...Za ulje si u pravu,Ja svoje ne skidam dok mi svi trihomi ne sazriju do kraja...Jedino u krajnjem slučaju radi pandura ili da mi netko nebi netko uletia na sajt tada bi ih skinua ranije.Wemblyu koji mi je outdoor treba još mjesec dana da dođe do kraja a onda ide :joint2: :leafblunt:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nije problem ali onda naznaci da se to sto pises odnosi na ulje ako si tako mislio, nema bas smisla pustati preko 25% ako planiras pusiti, mada zavisi i sta zelis od vutre i da li je sat ili ind dominant. kako god, 30% amber za mene je plafon, al ukusi su razliciti :)

@rasta, to je dp durban original, koliko dugo vec cveta, ne vidim trihome, na osnovu cega da procenimo, probaj tu sto si skinuo, vidi da li ti odgovara rad, proceni sam ili daj fotku gde vidimo trihome. prva fotka je predivan cvet, klasican vrh dp-a od dp-a :) bar bih rekao, blizu si. inace "nije bilo odgovora" a ni ne treba tamo, ovde je mesto za takvu spiku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rasta92