Berba / harvest - procjena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Dragi moji forumasi evo da privedem i ja kraju svoj prvi grow. Na zalost biljke su morale malo ranije biti skinute zbog "skakljive" situacije na sajtu, ali sam jako sretan jer se na kraju sve opet jako fino zavrsilo... :prof10: Bit ce dovoljno za zadimiti do sljedece berbe.. :b_jump:

Trimanje zavrseno (imao sam pomoc jednog iskusnog-trimera) :D, suse se vec par dana i jos mi jedino preostaje da se zahvalim cijeloj ekipi sa foruma na pomoci, jer sigurno bez vas ne bi bilo moguce privesti sve ovo kraju...Hvala vam od srca svima.. :common028:

Posebno bih zahvalio @Stipi i zao mi je sto ne mogu da mu se oduzim na bilo koji nacin, koji mi je nesebicno pomagao sa jako tacnim, preciznim i pouzdanim informacijama i na neki nacin bio moj mentor kroz cijeli grow.. Hvala ti Stipe kralju, ziv i zdrav bio... :thumb:

To bi bilo to od mene za ovu godinu sto se tice growa, evo jos koja fotka za kraj i moze ovo u zavrsene..Hehehehe..:D

28a3rpc.jpg


28hzgw9.jpg


2qs9ohx.jpg


2cr7oeo.jpg


. :ljulj :vutra.org:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
na fotki se jedva vidi cvet, a kamoli trihomi. sto se tice nekih informacija o curi od strane tebe, ocigledno 0 bodova. pa sad ocekuj odgovor
 
14.01.2013
69
18
8
41
frend mi je rekao da je dobro (indoor) ostaviti ih bez vode da se dobro isuse i padnu i zaliti ih 2h prije branja. kaze da je to dobro radi mirisa, arome. da li vi to prakticirate ili?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
dobro je sve osim ovog zalijevanja 2h prije berbe. običaj da se biljke isuše je zbog lakšeg sušenja nakon branja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
14.01.2013
69
18
8
41
i ja se dvoumim oko tog zaljevanja. on je vidio na zapadu kao da to rade jer kao povuce tu vodu onako zedna i pusti jak miris ili nesto u tom smislu.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma kakvo zalivanje prije branja, to su nebuloze. Povuče vodu u budove i onda nikad osušit, niti je praktično niti valja, štoviše POGREŠNO, ako si to čuo na nekom američkom forumu onda nije čudo, tako nešt retardirano može se samo od njih očekivati.
 
08.02.2015
35
13
8
43
Stigao mikroskop i sad mi treba mala pomoc. Bila je tema sa slikama (vise je izgleda nema) kako izgledaju one kapljice, vodene, mlecne i pozutele i ispod svake slike objasnjenje za svaku fazu koliko thc-a i ostalog ima. E sad, vecina mojih kapljica je mlecna, ali ima i prozirnih i zutih. Kada brati? Treba mi za ulje