Berba i suŠenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.09.2010
10
0
0
47
Pozdrav! :icon_lol:

Imam par pitanja za iskusnije grovere(meni je ovo 4.vanjska) outdora;
Kad je zrela znam(kad dlačice promijene boju više od 70%)...pošto se nalaze u 25 kg vrečama toliko je i zemlje 25 kg koliko prije vađenja biljke iz zemlje ne gnojim(da ne bude kisela)pošto se korijen brže ispere i zalievana je sad u ovo doba svaki 2,3 dana(ovisi o suncu ako je sunce svaki dan) po od 0,5-1 L vode. Imam 4 biljčice svaka druge vrste(jedna kupljena sjemenka baš u shopu druge tri su nađene po jedna sjemenka na 60 g različite trave od out door vrste...znaći druga sezona i sjemenka se prošle god. formirala sama od sebe(pretpostavka da se bori za opstanak) i sve tri su bile ženske...uvijeti; sve kak treba osim sunca ima po ljeti 8 sati direktnoga(i ispala je milina) ostalo dnevno svijetlo i morane su biti rezane da ne bude više od 1.4 M...2 X rezana(na početku rasta posađena u 2.mj. i nakon svaka dva paravlistova treći izlazeći je odrezan i tako opet nakon dva na tim dvijema granama...4 biljke..od svake 4 grana glavnih.LJpi grmovi..isprobani i odrezane sve manje grane sa cvijetom manjim od maloga prsta i to je napucalo ostatak biljke jer sam usmijerio sve na velike grane i kifove...
UGLAVNOM zanima me znaći koliko prije berbe da ju prestanem gnojiti(25 kg zemlje)da nebude kisela te koliko da ju pustim da bude bez vode neposredno prije branja....Imam svoju teoriju ali vjerujem da postoje i puno iskusniji i bolji groveri...Inače ja sam super zadovoljan s obzirom na visinu od 1,2-1,3 M i sa kvalitetom i sa kvantitetom..i da da'l da ju stavim da se suši sa korijenom(zatvorenim u vrečici) OKRENUTU NAOPAKO jer i iz korijena ide THC ili su to gluposti??? 3X sam ju stavio sa korijenom i bila je bomba ali bila bi i svakako....no da'l dobivam još malo na kvaliteti ovo s korijenom??
Molim samo pametna mišljenja i ako je moguče da se jave iskusniji outdoor :pat:
Pozdrav od rastamana!!! Rasta is my vibration!
dr greenman :sick:
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Obicno savetuju 5 do 7 dana pred berbu flush, znaci ispiranje zemlje samo sa vodom. To ti je ujedno i zadnje zalivanje.
To sa korenom su gluposti. Biljka ubrzo umire kada je iscupas i sve funkcije joj staju tako da i taj koren mozes da skratis bez problema jer ti nije potreban. Mada svakako neces pusiti koren ( lol ) tako da moze stajati obesen dok traje susenje, a posle - cut.


cannabis-harvested.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
19.09.2010
10
0
0
47
suše se i izgledaju bolje od ovih i malo ih je manje .....biće kifova mmmmmmmmmm....da li je jako je bitno da se izvuče iz zemlje to je tako >>"I ...Ja sam naduvan, a ti si hmmm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.