Berry Cooper's Never Get Busted Again

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
BIG SANDY - Nekoć jedan od najuspješnijih teksaških policajaca u odjelu za borbu protiv narkotika odlučio je okrenuti novu stranicu u svom životu i počeo izdavati DVD-e od kojih se njegovim bivšim poslodavcima diže kosa na glavi.

Naime, oni nude savjete kako najbolje skriti marihuanu od policije, zametnuti trag psima tragačima (gume automobila treba našpricati lisičjim urinom!) ili jednostavno, kako je i naslov njegova prvog DVD-a, "Kako da vas opet ne uhite".

Barry Cooper ove jeseni planira objavljivanje svog drugog informativnog DVD-a, ovaj put o tome kako spriječiti policiju da upadne u vaš dom tražeći marihuanu. - Ne pomažem ljudima da prekrše zakon. Jasno je da je zakon već prekršen. Uradit ću bilo što legalno da poremetim pokušaje policije da smjeste američke građane u zatvor zbog nenasilnih prekršaja vezanih uz droge - kaže Cooper koji je napustio policiju prije deset godina i, među ostalim, postao zagovornik legalizacije marihuane.

Tijekom rada u policiji sudjelovao je u više od 800 racija, a uspješno je zaključio i slučaj protiv sina lokalnog političara. - Bio je jedan od najboljih ljudi koje smo imali. Ne razumijem zašto se tako promijenio - rekao je Tom Finley, Cooperov nadređeni u policiji.

Njegovi bivši kolege sad na Coopera gledaju kao na izdajnika, a uživateljima 'trave' savjetuju da, umjesto na njegove DVD-e, novac ulože u plaćanje jamčevine. - On samo želi zaraditi novac - kaže agent američke federalne agencije za borbu protiv narkotika (DEA) Richard Sanders. Cooper tvrdi da je do sada prodao više od 10.000 primjeraka

uspjeo sam i nači link na torrentima samo ne znam koliko je star...stavio sam ga skidati i moram primjetiti da se nešto dešava...a sad nisam probao preko rapidsharea...
http://www.torrentz.com/b78829d065711553278caa9fa05c8a0b26db4f37
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
skinuo sam komplet dvd prije 2-3 mjeseca
mislio sam da okačim da ljudi skidaju ali nema bas mnogo informacija koje su korisne u nasim zakonima
jedina dobra stvar je sto je dobro objasnjeno za pse kao ih treniraju da traze i za pakovanje
kako izbjeći da pas ne nanjuši
ali kod nas još nema toliko psa tragača na ulicama,naši panduri rade po sistemu špijuna...ovaj pardon `savjesnih građana` (usta im go*nima gađana :)

male količine za ličnu upotrebu nikada nije problem sakriti i niko vas za to neće cimati
ali ako neko nosi više,to nije samo za njega ,i treba da zna rizik