Besplatna pravna pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.07.2018
2
74
13
33
Postovani,

Bio sam aktivan na ovome forumu prije 10tak godina i uvijek se sa osmijehom sjetim dobrih ljudi i kvalitetnog sadrzaja koji mi je bio od velike koristi.

Zbog toga bih se htio odužiti svim članovima i vašim bližnjima koji nemaju materijalna sredstva si osiguraju pravnu pomoć, prvenstveno zbog posljedica uzgoja i/ili posjedovanja nama drage biljke.

Navedeno se prvenstveno odnosi na postupke u RH, budući da nisam upoznat sa propisima susjednih drzava.

Dakle, slobodno me kontaktirajte, pokušati ću vam biti od koristi.

Sokre, mag.iur.
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Evo čovjek se prisjeća kako je to bilo prije 10ak godina. Vjerovatno je tako i od samog početka. Ja sam relativno nov (10 mj) i ne mogu
pronaći riječi na koji način bi pokazao oduševljenje prema starijim članovima foruma, koliko su samo spremni uključiti se i pokušati
pomoći u problematičnim situacijama za nas nove. Zato im puno hvala. A kroz tu iskrenost Vutra je za mene nešto najljepše šta postoji.
 

sumkeee

Banned
Banovan
27.02.2016
22
66
13
26
Situacija je ovakva... Prvi put sam pao 2016 sa 0.4 g i tada sam dobio kaznu 40 000. E sad desila se situacija da sam pao pre nekoliko dana sa dva paketa. Rekli su mi da će kazna biti 1000 evra i ponudili su mi da drukam (odbio sam ih). Šta mislite sta ce stvarno biti i koju ću kaznu dobiti?
 
19.02.2019
44
16
8
28
Zagreb
Smokey mozda ce ti obo bit od koristi da saznas kaj se dobije haha
Ali i ja imam pitanje. Prije par mjeseci pao sam a 3,8 g, prvi prekrsaj mi je pa sam dobio zastitnu mjeru odvikavanja od ovisnosti bez novcane kazne 3 mjeseca do jedne godine.
Cekam jos pravomocnu presudu, zalio se nisam tako da bi uskoro trebala stic. E sad, posto sam cesti konzument, koji naravno, nije prestao pusit, me zanima sta se dogada u slucaju da se ne pojavim na tom "odvikavanju" ili ti pišanju ili ako padnem na testu, tj. ako testu bude pozitivan na THC?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smokey McPuff

Ribadow

Herbalist
24.05.2017
119
1.112
143
Jel zna mozda tko koje se kazne propisuju za posjedovanje? S obzirom da ima slucajeva od 5000kn za joint do 1000kn za 25gr...
nema pravila, ovisi o sucu, slučaju i tvojoj obrani. murija predloži 5000kn (što je minimum) a sud može i odbaciti slučaj u konačnici ili umanjiti kaznu višestruko, osobno sam odabrao malu novčanu kaznu da izbjegnem pišanje i "rehabilitaciju" ::poguzi::to nikako ne bih volio prolazit ::sex::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg