Besplatna pravna pomoć

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients
04.07.2018
2
67
13
27
Postovani,

Bio sam aktivan na ovome forumu prije 10tak godina i uvijek se sa osmijehom sjetim dobrih ljudi i kvalitetnog sadrzaja koji mi je bio od velike koristi.

Zbog toga bih se htio odužiti svim članovima i vašim bližnjima koji nemaju materijalna sredstva si osiguraju pravnu pomoć, prvenstveno zbog posljedica uzgoja i/ili posjedovanja nama drage biljke.

Navedeno se prvenstveno odnosi na postupke u RH, budući da nisam upoznat sa propisima susjednih drzava.

Dakle, slobodno me kontaktirajte, pokušati ću vam biti od koristi.

Sokre, mag.iur.

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
352
469
63
66
Evo čovjek se prisjeća kako je to bilo prije 10ak godina. Vjerovatno je tako i od samog početka. Ja sam relativno nov (10 mj) i ne mogu
pronaći riječi na koji način bi pokazao oduševljenje prema starijim članovima foruma, koliko su samo spremni uključiti se i pokušati
pomoći u problematičnim situacijama za nas nove. Zato im puno hvala. A kroz tu iskrenost Vutra je za mene nešto najljepše šta postoji.

27.02.2016
4
1
3
21
Situacija je ovakva... Prvi put sam pao 2016 sa 0.4 g i tada sam dobio kaznu 40 000. E sad desila se situacija da sam pao pre nekoliko dana sa dva paketa. Rekli su mi da će kazna biti 1000 evra i ponudili su mi da drukam (odbio sam ih). Šta mislite sta ce stvarno biti i koju ću kaznu dobiti?