Besplatno reklamiranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Postajemo sve poznatiji i samim tim sve vise ulazemo u najbolje servere da obezbjedimo svima nama sigurnost. Odluka je pala da ukinemo besplatna reklamiranja na sajtu.

I ne samo zbog novca vec ljudi me pitaju na sajtu kako to da ja ne mogu a onaj tamo reklamira. Znaci ili niko ili svako. Poceli smo cenzure rijeci a krenucemo i da brisemo neke postove. Takodje krenut cemo i sa ostrijim kaznama za spam reklame. Nadam se da cete imati razumijevanja. Uskoro cu ubaciti 2 sponzora....hvala.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Odlićno!
Zanima me samo dali su "stari" sponzori aktualni,ili više nema linkanja na izvjesni web shop. Pitam jer mi je od kad je sponzor,puno lakše je objasnit neke stvari. Samo bacim link pa nek se nokautira :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Stari dobri alien i jedan sajt koji nema veze sa growanjem. Javljaju su i neke firme koje nemaju veze sa marihuanom. Nude ok lovu pa vidjecemo. Cekam da stigne uplata pa ce stavim sve. Zao mi je sto je ispalo ovako :(
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Ja se samo nadam, i molim Vas da ne odete u ekstreme.. vidjao sam forume gdje se svaki drugi clan pretvorio u policajca,
di nemozes napisat punu smislenu recenicu bez da te trojica isprave, vjerujte mi, to nije vise za citat.
jasno mi je da treba sponzora i da se svijet vrti oko para, ali cenzuriranje rijeci i postova mi je no no..
jest, ima reklama ocitih i to brisat je u redu, ali zar vise necemo moc odgovorit kad nas netko pita "di si to kupio"?
tako meni zvuci ovo "niko ili svako", i mislim da bi u tom slucaju radje trebalo "svako" nego da se cijeli sajt pretvori
u divovsku reklamu za alien...
naravno, ovo je samo moje dobronamjerno misljenje, nista lose nisam htio....
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Neće ti nitko prigovoriti ako spomeneš di si šta kupio... Što se tiče članova koji glume policajce, na njih se ne obazirati. Postoje moderatori i njih se sluša.
Ali forum se u zadnje vrijeme pretvorio u tržište, a to niti nije dobro, a niti fer od članova koji to čine, kad postoje neki ljudi koji daju novac za takve stvari.
Ako nekog baš zanimaju nekakvi detalji, za to uvijek postoji PM.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Da ali primjetio sam da se i na PM-u cenzuriraju riječi..ili sam krivo primjetio :icon_rolleyes:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
zuz1 je napisao(la):
Da ali primjetio sam da se i na PM-u cenzuriraju riječi..ili sam krivo primjetio :icon_rolleyes:
Pa na cijelom forumu onda vrijedi "zabranjena rijeć". Na PM se može staviti razmak između slova, crtica, točkica itd. mašti na volju tko ima želju pomoči nekom.
 
03.03.2011
10
2
0
33
mislim da ce se ovaj forum previse iskomercijalizirati s tim sponzorima...ne svida mi se to sve skupa nekak...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Meni je glupo sto je ispalo ovako ali nekako je i lakse se motivisati kada barem znas da ne ide hosting iz tvoga dzepa. Zasto bi alien koji jedini placa gubio posao zbog ljudi koji ne placaju.

Zasto moramo stavljati **** ...zato sto je bezveze ali jednostavno nije bilo drugog nacina. Smislit cemo nesto bolje ali za sad neka ga tako.