Best buy komponente za grow box.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ruk

02.07.2015
67
152
33
48
Zanima me opremanje za indor grow , dali bi netko bio voljan da napise koje bi bila najisplativija opcija, nesto kao best buy po komponentama za grow box od 1.5 x 1.5 x 2 znaci sve od satora do svih detalja koje treba za uzgoj. Samo sklopit i upalit, s linkovima na ducane s tim komponentama. Znam da je to puno posla ali kao pocetnik jednostavno se izgubi covik u moru informacija ducana. Inace to bi bilo super korisno za pocetnike koji nemaju pojma sta i gdje. 3 velicine boxa ,nesto kao tutorijal za dobru kupnju.
Vec nekoliko puta napunim kosaricu i ne kupim jer imam filing da mozda ima bolja aparatura za iste pare. Pa bi se kasnije ziv pojeo.
 

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Što se tiće ventilacije našao sam najpovoljnije Industrjeske ventilatore (po mojem saznanju) i pripadajuce AluFlex cijevi...

Ne znam jel dopusteno postanje linkova ducana, ako nije neka mod izbrise...

EDIT: google: stolarijamraz - nape i ventilatori - industrijski ventilatori

Za velicinu ovog prostora vjerovatno bi ova turbina bila taman...
Specifikacije su ja mislim od 360 - 480 m3/h (2 brzine) ali jos provjeri tu informaciju sa ducanom ako te zanima

EDIT: Blauberg Turbo 150 - cca 580kn

Ima tu i reduckija i jacih turbina za puno povoljnije novce od grow shopova...

I 2 bitne stavke! SVE JE IZ NJEMACKE, 5 GODINA GARANCIJE! :)

Veli gospodin Mraz, ukljuci je u struju i ne gasi 5 godina :) simpa tip!

Za opremu tipa svjetla, reflektirajuce folije, gnojiva... Hempatija je najpovoljnije mjesto - gledajuci balkan, neka me netko ispravi ako sam u krivu :)
 
Poslednja izmena: