Beta blokatori

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.08.2017
9
3
3
30
Pozdrav,

"mjesa li" iko travu i tablete, beta blokatore. Znam da moze jedno i drugo ići, al me zanima je li ima iko iz prve ruke da to radi.
Ja pijem bisoprolol I ponekad zapalim.
Zanima me da li vama brzo srce kuca iako pijete te tablete. Ja ne smijem tad da izmjerim, kad bih vidio da su veliki otkucaji, dobio bih napad panike :D
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
tu sam :D i ne primjećujem nešto pretjerano ubrzanje, mada meni s prvim dimovima pada tlak, ali nakon 5 ili manje minuta se sve unormali, iako ni ne osjetim taj pad tlaka
trava i inače hoće regulirati tlak i ubrzati rad srca, pogotovo albanuše i meni se to s njima dešavalo, ali više uglavnom ne pušim te zelenjave
moraš si izmjeriti te otkucaje pa da znaš na čemu si; sigurno nije svejedno jel ti srce kuca 100 ili 150+, a i bitno je koiliko dugo vremenski taje...
ako ti trava paše, probaj usporiti s duvanjem: povuci dim pa malo pričekaj....ili jednostavno pojačaj duvku na svaki dan pa će organizam steći toleranciju :)

P.S. pušenje je štetno za zdravlje
 
25.08.2017
9
3
3
30
tu sam :D i ne primjećujem nešto pretjerano ubrzanje, mada meni s prvim dimovima pada tlak, ali nakon 5 ili manje minuta se sve unormali, iako ni ne osjetim taj pad tlaka
trava i inače hoće regulirati tlak i ubrzati rad srca, pogotovo albanuše i meni se to s njima dešavalo, ali više uglavnom ne pušim te zelenjave
moraš si izmjeriti te otkucaje pa da znaš na čemu si; sigurno nije svejedno jel ti srce kuca 100 ili 150+, a i bitno je koiliko dugo vremenski taje...
ako ti trava paše, probaj usporiti s duvanjem: povuci dim pa malo pričekaj....ili jednostavno pojačaj duvku na svaki dan pa će organizam steći toleranciju :)

P.S. pušenje je štetno za zdravlje
Dok sam u rotterdamu bio zapalio sam par puta i posljednji put zapalim i izmjerim puls. Oko 65/ u min, sto je fenomenalno al nisam uzeo puno, 2 dima.
Strah me bas te "albanuse", a nisam u mogucnosti trenutno da svoju uzgojim.
Jel ti ikad bio uzbrazan pod beta blokerima, jesi izmejerio ? Koliko je trejalo ako jeste ?


ps. ne pusim, a travu bih volio ponekad : )
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
ma ne treba te sad baš biti strah :)
nitko i nikada nije umro od trave pa nećeš ni ti ;)

zna mi se činiti da mi srce ubrzano lupa, ali tlakomjer to nikada nije pokazao :D
s tim da sam svojevremeno imala velike tahikardije, neovisno o travi, a koje su prošle bez ljekova
eo iz teorije u praksu :spliff:
s ulaskom THCa u tijelo, a i ostalih kemikalija koje idu uz to, javljaju se i nuspojave: laaagane oscilacije tlaka, treppperenje srca, opuššššštanje mišiića, oči na pola, nasmiješena usta, sve se utišava......i misaoni party može startati ::lulamira::
 
25.08.2017
9
3
3
30
ma ne treba te sad baš biti strah :)
nitko i nikada nije umro od trave pa nećeš ni ti ;)

zna mi se činiti da mi srce ubrzano lupa, ali tlakomjer to nikada nije pokazao :D
s tim da sam svojevremeno imala velike tahikardije, neovisno o travi, a koje su prošle bez ljekova
eo iz teorije u praksu :spliff:
s ulaskom THCa u tijelo, a i ostalih kemikalija koje idu uz to, javljaju se i nuspojave: laaagane oscilacije tlaka, treppperenje srca, opuššššštanje mišiića, oči na pola, nasmiješena usta, sve se utišava......i misaoni party može startati ::lulamira::

Ma ok, vise me zanimalo pusi li ko i pije li lijekove ove. Drago mi je da sam naletio na nekog.
Ne volim sto pusim neprovjereno, volio bih svoju neku uzgojiti, ali to jos nije moguce.