biće skoro nešt unutra :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2009
30
0
0
39
Stavio sam 3 koprive, nekih 50-70 g na litru vode, to ostavio preko noći i sad sam razrijedio još s čistom vodom.tak da mislim da nije previše jaka ta otopina :)
 
05.03.2009
30
0
0
39
ooj, eo mene opet, nea više gusjenica, sve super.ovaj hps nije normalan, grije ko budala, temp. mi se podigla za nekih 5 stupnjeva, oko 29-30 mi je u box al čini mi se da nesmeta biljci , počeli se javljat prvi budovi :)) kupio sam danas substralovo gnojivo npk 456 to mi se činilo dobro za cvjetanje...samo neznam sad točno kako gnojiti pa ako mi može neko udjeliti savjet, hehe, piše tu jedan čep na litru vode al se bojim da nebi pretjero pa eto da se savjetujem:) e da, vlažnost mi je nekih 25-30 %. eo par sličica...

http://img144.imageshack.us/gal.php?g=dsc00651h.jpg
 
05.03.2009
30
0
0
39
ooj, eo mene opet, nea više crvuljaka, kopriva ih oterala :). ovaj hps nije normalan, to grije ko blesavo, diglo mi je temp. nekih 4- 5 stupnjeva.Vlažnost mi se kreće od 25-30% kad je lampa upaljena do nekih 50 % kad nije. juče sam si nabavio substralovo gnojivo npk 456 pa sam konto počet gnojit.Kaže da trea 1 čep na litru vode, pa da se savjetujem s vama, da nebi pretjero s gnojivom.

http://img6.imageshack.us/gal.php?g=dsc00641pke.jpg
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
ja bum ti preporučil isto ko i svaki pametniji član ovog a foruma
da gnojis s MANJE od pola propisane doze
ja bi krenio s četvrt čepa prvi puta pa vidis kako reagira
a onda laganini povećavat dozu dok ne dodjes do te zloglasne pola preporučene doze (u tvom slučaju po čepa
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
ooj lik ja ti zaboravih reći da ti kopriva ima
neke hranjive sastojke
za bilje uz to šta ubija insekticide tako da ti nebi niti ja preporucijo da gnojiš biljku jos cca 15 dana jer kopriva kako sam naveo ubija inse... i s svojim hranjivim tvarima hrani korjenje, tako hrani i biljku.
Strpi se s hranjivanjem i videt ces kad treba hraniti, usput post neki itd.
NAPERD
 
05.03.2009
30
0
0
39
oj carevi, da, znam za koprivu, a ja sam ti nju samo jednom pošprico s jako razrjeđenom smjesom koprive(bojo sam se da ne pretjeram) al svedno je rješila stvar tak da kontam ono prošlo je već dost vremena otkad je u toj zemlji pa ću sačekat još koji dan i onda gnojit...ćemo da vidimo:)) kontam da ću morat još koji vent ugrađivat jer nisam očekivo da ovaj hps tak grije a i roknit ću balast van boxa, zasad mi je na vrhu ušarafljen pa kontam ak ga roknem van biće veće zime unutra ;)
 
11.04.2009
26
0
0
38
E ovog se barem sječam iz srednje...
Pripravak od koprive se koristi kao več spomenuti insekticid, a
također u istom procesu vrši i folijarnu gnojidbu... koliko se sječam
sadrži dosta željeza i dušika...
 
05.03.2009
30
0
0
39
dobro se sječaš :) razmišljo sam da počnem gnojit zbog cvjetanja, kopriva je bogata ko što kažeš dušikom al P cirkam da treba pojačat pa ću vidit još...hvala na savjetima legende
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
disi careeeeee
kak je beštija? nejavljas nista?
aj enki update slike neke bas me zanima :)
jel pokazala spol kak ide?
aj jav se ... :)
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
dost ti se ona i izduzila.... ono... treo si ju savit ko cupi jos ranije...
sto prije dok neodrveni b ju treo ono..
hedovi hedoviiiiiii :) bas se fino cakle.... :D
biče za prste polizat...
al ono ispresavijat josh danas se mal sprdaj stime... sam paz da nepukne to je banana....
il proaj sa bruisengom
al neb ti to preporučio na jedinoj biljci..
to če bit jean velki masan hed :D
i aj mal češče to stav tu :D
da mugu upoređivat:D
treos vidit st sam danas zapalio XD prestrašno smjehhh..
pozz dr.