big bang 400WHPS+CFL dual grow ludi dim & me 12/12

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Pozdrav ekipa,
Evo update i zaključivanje grow dijela, još izvještaj koliko je na kraju ispalo svega i smoke report i ova naša prva avantura sa najsvetijom biljkom je gotova. Nisam vidio potrebu da updateam dnevnik od prošlog updatea jer je sve teklo kako treba, biljke su flushane 2 puta, odradile svojih 48 sati mraka, nikakvih neočekivanih problema nije bilo
Danas im je točno 75. dan i sve su s današnjim danom ubijene :eek:hno:
pa evo da krenemo sa slikama.


Ovo je biljka koju smo još prije nekih tjedan dana ubrali zbog nekih vanrednih okolnosti, donjih vrhova nema jer smo bili nestrljivi pa sve počupali :costumed-smiley-027

Ove dvije biljke su otišle pod nož jučer, znači živjele su 74 dana i od njih se najviše očekuje, bar količinski(slike su loše, otišao aparat):








i zadnja, na njoj je rađen lagani lst i definitivno nije dala svoje, imala je oko 60% bijelih pistila, ali nažalost zbog okolnosti u kojima smo i selidbe i ona je danas završila pod nožem i otišla na sušenje. miris joj je također skroz drugačiji od ostalih, skroz se po limunu osjeti, kod ostalih ima znakova friuty mirisa, ali ova više miriši na voće nego vutru :icon_lol:





Eto, to je kraj što se radnog dijela oko bilje tiče, još sušenje, pa teglice pa uživanje plodova svoga truda. Zahvaljujem svima koji ste pružali pomoć kad je bila stiska, a i vama koji ste ga pratili i davali podršku.
Jako sam sretan što sam napokon osjetio koja je ljubav u growanju i ovo je definitivno početak jednog velikog prijateljstva između mene čarobnih biljaka :smoke18:
Pozdrav svima do zadnjeg, najslađeg updatea.
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
evo napokon mene s novim, ujedno i zadnjim updateom a to je Smoke report :)

Pa ovako, mogu reći da smo radom jako zadovoljni, i više je nego što smo očekivali.
Nakon pljuge se polako, u koracima lagano fizički "gasim" dok ne dosegnem stupanj da mi se ne da ni 2 metra po vodu da isperem suha usta :costumed-smiley-027 dok je na psihu djelovala da sam uvjek bio raspoložen za neke razgovore, preletao s teme na temu stvarno jako brzo, i u kratkom roku se napričao o svemu i svačemu. Kad bi sam zapalio pljugu isto to bi bilo samo ne bi vodio dialog nego monolog :eek:hno:

Eto pošto je to moje, i ja bi si vjerojatno i da je bila najlošija na svijetu zabrijao da je "ubojica" morao sam dati i nekim prijateljima, da potvrde ili demantiraju moje mišljenje, i na moju sreću stvarno sam čuo samo najpozitivnije reakcije, dosta ljudi ju je probalo(nisu znali da je moje domaće proizvodnje) i prvo su bili očarani veličinom hedova koje sam vadio, i time što nema sjemenki(stvarno u sve 4 biljke nije nijedna sjemenka pronađena) a onda i radom, i svaka pohvala mi je stvarno bila draga jer ipak čuti od dosta prijatelja koji su iskusni pušačičuti lijepu kritiku da im je to u što sam uložio svoj nekakav trud, ljubav, vrijeme znači puno, barem meni.

Eto, to bi bilo to za ovaj put, kao što sam već rekao ovo je tek početak druženja sa growanjem, naučio sam puno iz prvog growa, svjestan sam nekih grešaka, ali i da imam još puno za naučiti, nažalost uvjeti su se promjenili u međuvremenu i više nisam trenutno u mogućnosti za indoor, nadam se brzoj promjeni i vraćanju hobiju koji me od svih do sad najviše ispunjavao.
Šaljem svima veliki pozdrav do sljedeći put:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok and Z&N

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Pozz!
Super je to tebi ispalo...kad se pogleda da ti je prvi indoor i da je 12/12 od pocetka...ma odlicno,svaka cast...zelim ti sto prije promjenu u mogucnosti growanja indor opet,pa da pusis svojih ruku djelo:)...sretno!
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
523
5.128
233
Ajde ako nije problem da se prebaci u završene dnevnike jer je sve završeno osušeno i popušeno :icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.