big bang sjeme,kako sta !!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.12.2006
41
2
0
eh ovako vec neke 3 sedmice,,,i ovi znaci su nastupili medzutim da ja to drzim u dnevnoj sa obicnom lampom al sam planirao neku lampu uzet samo sto ne znam gdje,jer mi je blizu growshop :O

sta da radim ,trazim od vas pomoc,jer mi je prvo uzgajanje indoora,,mislim ikako prvo :D

jel treba da uzmem sijalicu za rast ili za cvetanje !!!!

ne znam kako slike ubacit,da pogledate
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
To ti je za slike jednostavno ide totalno.
www.imageshack.us

Daj sliku koju pa da vidimo kakvo je stanje.
A sijalica za početak ti je najlakše uzet koju štednu i koje grlo spojit svakako če ti trebat poslje u BOX-u ako ga budeš radio.

Imaš dnevnika dosta na Forumu nikako nije ludo da pročitaš kojeg i vidiš šta kako od prilike ide.
Pročitaj kako dati opis svega što imaš od sjemena,zemlja,posuda tid....
Te podatke napiši pa da možemo znati o čemu se radi ako misliš neki dnevnik imat obavezno je potrebno što više tih informacija dat.
Za pomoć se nebrini ima ljudi ovde uvjek.....
Sretno !!!!!!!!!!
:lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock:
 
27.12.2006
41
2
0
DSC00369.jpg
[/URL][/IMG]

hehe,...hvala...ma kad je ovo u pitanju,uvjek ih se javlja,,to volim cuti :D

eh ovako,.evo josh jedna fotka,,pa,sta sad dalje trebam :D u dnevnoj mi bude,al kad treba gasit,nastimano je na 12,12 ja premjestim u spajs gddje je mracno, znaci
DSC00368.jpg
[/IMG]

DSC00368.jpg
[/URL][/IMG]
 
13.01.2010
21
6
0
45
stari ako ti je biljka u vegetacij to jest prvih35 dana stara moras drzati svijetlo 18dan-6noc a u cvijetanju 12-12.biljku u vegetaciji mozes drzati i vise od 35 dana ak imas mijesta i godinnu ali ti je bitno da je stavis u cvijetanje 12-12