Big Bang theory

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
nisu objesene nego sam ih vezao lst lagani :)mozda malo prerano ali mislim da nije pokusat cu ih rasiriti sto vise a onda pod zicu.
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
znam da znas:) zaljevam ju svaki 3. dan. sada prije zadnjeg zaljevanja je zemlja bila suha totalno bas zato sto sam mislio da ju precesto zaljevam ali hvala sto si mi skrenuo paznju.jucer sam ju poceo trenirati danas joj je prvi dan da je vezana pa mozda zato izgleda izmuceno ali sam primjetio da su se oni mali listovin iznutra dobili na velicini i to poprilicno. danas 3.tjedan vege.
dsc00570td.jpg
evo ovako to izgleda danas
dsc00573o.jpg
dsc00575z.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dite_splita

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
jedno pitanje za iskusne. dali je u scrog sistemu obavezno topiranje vrha a ako je kada? predpostavljam da je rano nisam to planirao jos raditi ali imam namjeru.
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Pozdrav! Bas ti fino bilje izgleda!
Za scrog nisam strucan jer ga nikad nisam ni radio al mi se cini da je lakse topirat pa na dvije strane sirit granje nego s jednim glavnim..
Al obavezno sigurno nije!
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Nemas potrebe:prof10:ustvari steta je,motaj u krug a nastoj lampe sto blize .Bolje je da biljke ostanu sto nize jer ides sa cfl. do kraja.:sun2:
inace biljeke su ti zdrave i vesele:family1: a zedne :eek:hno::icon_lol:najlakse...ako se ispraksas najpouzdanije ti ocjeniti po tezini posude u pocetku bi mogo i vagati..ako imas vagu. vazi biljku kad zalijes pa onda odbijaj vodu.:matrix:
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
to sam htjeo cuti malo mi brutalno da ja budem egzekutor svojim klincima pa reko ako vi kazete rezi ja cu rezati ali onda pola ide na vasu dusu :) Vanzemaljac to sam i mislio,motati u krug ali brate necu vagati posudu i ovako zena misli da sam skrenio e sada jos da vidi gdje ih vazem mame mi otice svojima sta cu onda. Hazeseeker kada bolje razmislim poslusat cu te zaljevao sam ih svaki drugi dan dok su jos bile u malim posudama vece prije zaljevanja su dobile vode i onda greska,dan poslije ih opet zalijem poslije presadivanja i onda tri dana nista sada sam uhvatio neki ritam i recimo svaki treci dan ce dobiti vode i malo cu obratiti paznju na tezinu posude kako kaze vanzemaljac.hvala sto ste bacili pogled na moj dnevnik.pozdrav
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Svaka cast prijatelju lijepo ti to sve odrađujes..vidim big bang kvalitetna sorta dogodine ja najvjerojatnije sadim outdoor big bang i lemon skunk
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
danas 28.dan vegetacije jos uvijek ih nisam prehranjivao ali sada vec razmisljam o tom.HazeSeeker definitivno si bio u pravu sto se tice zaljevanja ,hvala jos jednom na savjetu:thumb: evo par slika
dsc00632qv.jpg
dsc00631hn.jpg
i da nezaboravim od jucer su pod phillips t-son 400w dosta toga se promjenilo prvo mucenje pod neonkama pa onda 3.tjedna cfl i evo stigla mama.pozdrav.
zuz1 lemon skunk bi trebao uz mandalu ganeshu biti moj sljedeci projekt ako sve prode kako treba i evo jedna informacija za one koje muci potrosnja struje 9x23w cfl pod rezimom 18/6 digne potrosnju struje za 140kn ili 20-ak eura.danas sam dobio racun mislim da je to ok.pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dite_splita

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
papandopulo je napisao(la):
evo jedna informacija za one koje muci potrosnja struje 9x23w cfl pod rezimom 18/6 digne potrosnju struje za 140kn ili 20-ak eura.danas sam dobio racun mislim da je to ok.pozdrav
[/B]
...nije moguče...80-tak kn (11-12e) max...sa jeftinom tarifom još manje...
400W će ti već biti tu negdje potrošnja,oko 20e,možda malo više,ako nemaš jeftinu tarifu.