Big bud auto x3 400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Eustahije22

Aktivan Član
17.04.2016
100
341
63
36
Cao ljudi, evo da se javin

Biljoze su zadnjih 15,16 dana na otvorenom(priselija san se pa ih stavija na balkon) no vec iduci dan oden ja na planinu sa ekipon malo paintball, gradele...
Krenili mi kuci lagano onako oznojni niz planinu pjesaka jedno sat vremena (oko 10 navecer) a na planini ledara, sjednemo u auto otvorin jos i prozor i lagano put kuce
Sutradan ogromni bolovi po cilon tilu, zima mi, temperatura i grozan grubi kasalj, mislin se bice neka viroza, proc ce, al dva dana nista jos gore, oden ja u bolnicu da vidin sta je kad kaze doktor upala pluca morat ces ostat s nama :objesen:

I tako lezin ovde vec 12 dana umiren od dosade i vrucine, ovaj moj dnevnik ce morat u nezavrsene jer su moje biljozice prepustene same sebi vec previse, jadnice ko zna sta su sve prosle, zao mi je sta ce se ovako zavrsit, ja moran lezat ovde jos neko vrime tako da je to to od mene za ovo lito
jos jednom zao mi je al jebiga

Pozdrav sa zaraznog do iduceg broja :respect:
 

Eustahije22

Aktivan Član
17.04.2016
100
341
63
36
Gnojna upala druze, ovo sta me probila hladnoca je bia samo kliker da zafibran i onda je sve krenilo nizbrdo, vec nekih misec dana i vise se borin sa uzasnin kasljen i boli u plucima, valjda je ta upala tu vec od ranije samo me ovo dokrajcilo, a to zasto san na zaraznon neman pojma, tu smo ja i jos jedan momak sa istim problemom sa hrpon ovih sa hepatitisima zuticom i gadarijama, al mi smo na kraj hodnika sami u sobi hahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Meni je 100 puta zabranio pusenje,ali nije duvanje hahah
Salim se :) Brz oporavak i sto prije doma :bocni::
 

Eustahije22

Aktivan Član
17.04.2016
100
341
63
36
Evo me doma ljudi, nisan bia ovako sritan ne pamtin, malo san se napusia pa mi je tlaka a i jebe me mob (ne radi mi strelica za nazad) pa cu okacit koju sliku ovih svojis suhih mrsavih patnica malo kasnije


Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar