Big bud, criticalxxl, og kush autosi od seed stockera

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Momo3012

Aktivan Član
05.04.2020
90
614
83
GROW GOTOV ZBOG GLUPAVIH MUNJA

Neznam odakle da počmem pisat i sad koliko će bit gramatički dobro ni za to ne garantiram. Preselio sam prije nekih skoro god dana u novi stan i sad nastavio sam po starom za sebe sadit imam naravno u zgradi jedne bosance tulave. I skroz neki ***** im smeta i dolaze mi mali miševi prigovarat što ja naravno hladno otepem i oni odjebu jer nemogu ništa mogu samo po ***** dobit(u prošloj zgradi su se svi micali jer vide da nema koristi velik sam jak sam i još treniram znači batine sljede). Međutim kak zbog ovog kovida možeš imat samo jednog gosta u kući kod mene uvijek dolaze jebiga parovi s djecom. Komšijama je došlo na ideju da me prijave tako da mi je banila murija naravno hvala bogu da ništ smrdilo nije jer su rekli policiji da iz mog stana zna čudno smrdit što smo mi policiji objasnili da oni ne znaju šta je miris jer u bosni tog nema aj malo smjeh haha i ošli. Kada sam ispraćao goste uočim ih pred zgradom naravno da sam ih napo nisam ih stigo utrčali su u stan njih dvojica ubio bi ih vjerovatno. I žena glupi paranoik me natjera da sve sklanjam iz stana da će sigurno murija opet doć jer sam nasilnik tra la la la kako to već ide tak da je sve to malo prije posječeno neznam koji je dan bio mislim 86. Tako da sad ću mirovat s hobijem par mj pa nanovo kad popušim sva sreća pa je ok bilo i imam nešt od growa prije pa sam miran.
Kritikal je dao 87 og kush 110 i big bud 130 sve u svemu lupa ko ludo IMG_20210505_195651.jpg
Na zimu ćemo malo novi box novo svjetlo ispuh sve po redu na kraju mi je ovo i dobro došlo da moja paranoična žena dozvoli da si kupim sve novo bolje i jače :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg