Big Bud-Earley Skunk-Blue Cheese-outdoor by Blade

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

x-cluber

Aktivan Član
17.07.2012
125
4
18
45
Ma daj, i ove vrhove što si super kadrirao, promašio si fokus :p al nebitno, moćni su opet :)
 
05.10.2012
4
0
0
48
Inače mi ne nedostaje reči ali sada sam u blagom šoku (nisam dugo vremena bio ovde pa sam sad odjedanput primio previše informacija)!!!:bananica
Brate, ti si moj idol od ove večeri !!!!! :dada I dalje mi nedostaju pravi izrazi da prenesem svoje impresije ali ono što sam definitivno zaključio jeste da za ovakve biljke nije dovoljno uložiti rad!!! Ove devojčice je velika količina ljubavi poslala put neba.......
 

admiral

Aktivan Član
31.03.2012
83
13
8
41
a ovo ljubisto na listovima dolazi od promene temperature ? meni se to desilo u indoru samo na jednoj grani koja je bila do zida
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Bravo majstore! I koja ti se dosad on njih najviše sviđa??? Meni po ovome što vidim Blue cheese;)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
gledam i ne verujem, stvarno si majstor blejdonjo. juce sam imala temperaturu i tek sad vidim, da sam i u tom bunilu vec repovala.

You cannot give Reputation to the same post twice.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.668
163
BRAVO BLADE !!!
MA NIJE PREVIŠE KAD BI TE ZAMOLIO DA SE POTRUDIŠ JOŠ SAMO NABAVIT ono BOLJI FOTIČ- PLIZ SAMO BOLJI FOTIČ DA ČAROLIJA BUDE POTPUNA !!!
ali i ovako pohvale POBIJEDIO SI SUŠU-nemam riječi BRAVO-RESPECT !!!
...HVALA I NA DNEVNIKU, IŠČEKUJEMO JOOOŠ!!!! ??? : Dada -reci,šta na kraju sa svim liščem???
: Bale
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Lišće u smeče bez razmišljanja..kod toliko odlicnih headova ne pada mi napamet da se zajebavam s lišćem...ovo je predzadnji upadete dnevnika...sljedi još gotov proizvod i smoke report i to ce biti to
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.379
27.726
1.098
Trøndelag
Blade je napisao(la):
Lišće u smeče bez razmišljanja..kod toliko odlicnih headova ne pada mi napamet da se zajebavam s lišćem...ovo je predzadnji upadete dnevnika...sljedi još gotov proizvod i smoke report i to ce biti to

normalno,mene je isto vec par njih pitalo sto cu sa liscem,bacit cu ga i donje grane isto,uzet samo najbolje vrhove i bok.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.