Big Bud-Earley Skunk-Blue Cheese-outdoor by Blade

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

desperados

Aktivan Član
03.06.2010
50
10
0
43
ES četvrta po redu mislim,ima na još par kolko mi se čini...
BC prva(pretpostavljam da je već odstranio vrh),ima na šestoj...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
E to se meni isto dogodilo na mojoj biljci jučer, baš indentično kao na toj četvrtoj slici. Uglavnom sam to počupao pincetom i podimio i sad je cijela zelena i normala. Jel zna itko usljed čega dolazi do toga sušenja dijelova vrha, mislim kompleto vrh ok, fin i još nedozreo i onda tako dio suh kao na njegovoj slici. To mi se prije nikad nije događalo pa me zanima.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
desperados je napisao(la):
ES četvrta po redu mislim,ima na još par kolko mi se čini...
BC prva(pretpostavljam da je već odstranio vrh),ima na šestoj...

aha, snimio sam ali verujem da je video i odstranio, bar se nadam ;)

No Joke je napisao(la):
... počupao pincetom i podimio ...

budjav hed si podimio :icon_question:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ne nije bio buđav, bio je presušen i smeđe boje baš kao na toj slici. Buđavo je kad se upljesnivi od vlage, ovo nije bilo tako nego jednostavno se posušio dio vrha. Postavio bi ja sliku al nemam s čim poslikati, a ovdje vidim na toj četvrtoj slici isto ko i kod mene pa reko da priupitam.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Potvrđujem...bilo je par mijesta upravo zbog gusjenica,hvala svima na svijetima i upozorenju no sve je pod kontrolom :)
 

desperados

Aktivan Član
03.06.2010
50
10
0
43
Blade je napisao(la):
Potvrđujem...bilo je par mijesta upravo zbog gusjenica,hvala svima na svijetima i upozorenju no sve je pod kontrolom :)

Nesumnjam drug,znaš ti posao,inače svi imamo problema vani s ovim pred kraj,neko manje,više,al bašta ti je odlična što jest,jest
pozdrav
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Hvala desperados i svima ostalima.

Neznam gdje bi ovo postao pa cu ovdje...znaci još jednom hvala svima koji prate i komentiraju ovaj dnevnik..eto zadnjih dana mi se dešava sljedece...na PM neki clanovi (koje ne poznajem) me mole da ih savijetujem oko uzgoja na njihove mailove+recimo opcenito me traže neke informacije koje nisam voljan djeliti...pa zamolio bih sljedece....

Znaci...ako smatrate da vam ja na bilo koji nacin bilo kome mogu pomoci oko uzgoja i bilo cega vezano za to..ja cu rado pomoci koliko god mogu i znam...ali ne na nacin neke pvt komunikacije putem mailova...nisam vam ja za to...znaci postoje teme na ovom forumu i rubrike gdje se može saznati sve što vas zanima...možete me pitati i ovdje u dnevniku i putem PM...ali ovdje na forumu...znaci samo toliko

Hvala još jednom svima...do iduceg updejta za koji dan...budite mi dobri :thumb:
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
850
3.633
163
BLADE PEACE !!!
...ne želim te davit ali čitao sam DNEVNIK KONZUMACIJE -od MAZARA I DAJ JOŠ JEDNOM RAZMISLI "da li stvarno baciti SVE OSIM VRHOVA" šteta je!!!
NARAVNO -PA TVOJE JE -ALI RAZMISLI JOŠ JEDNOM (da se to -ostalo-trim i resto jako dobro iskoristiti).-mala digresija ne!!!???
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ako ti trim ne treba daj ga meni da radim od njega hašiš u veš mašini,kao Nancy Botwin u seriji ˝Weeds˝. :icon_mrgreen:

inače,čitam sve pohvale,pa neznam koju da ja napišem a da nije već napisana. :respect: ,šta drugo reći.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
850
3.633
163
.....pa daaaaaa,SVAŠTA SE MOŽE NAPRAVIT od "OSTATAKA NAJDRAŽE NAM ILJKEBI"-teška su vremena hahahahahahahaahahahahaaaaaaaaaa
NNIŠTA SE NE BACA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! npr. BEENG-s vrhnjem masnim i mlijekom ,i još koještaaaa!!!

hahaha niš se ne baca sve se u juhu ribaaaaaaaa !!!!!!!!!!!! joke BLADE CARE RESPECT-PEACE !!!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Da zelim pušiti smece nebi growao nego bi kupio na ulici...što se haša i ulja tice..to cu praviti ali od cistih vrhova...ostalo ide u peć za centralno grijanje...najljepše i najvece vrhove ostavljam za dim..ostalo znate.
Za neke druge prerade poput prehranbenih proizvoda ja nisam....zna se šta je hrana...canabis je ljek i sredstvo za opuštanje...a ni nisam toliko opsjednut ovom biljkom da mislim da je bez tamne strane,to ne postoji...
Znaci hocu da kažem,cannabis kao biljka mi je dovoljna u 2 kombinacije..za popušit kad mi se hoce..i ulje kao ljek (žena me hebe za ulje iskreno)..znaci ne zelim je pušiti,jesti,mazati se s njom..itd
Iskeno naletio sam na fourumu na extremne pothvate u konzumaciji marijane,što smatram gluposti...ali hvala svima na prijedlozima.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ekipa...gotovo je...biljke su pocjepane..

Namjerno necu napisati koliko je izašlo na kraju...ali dobio sam puno...

Uz ona pocetna ulaganja u ovaj grow uložio sam i par litara znoja,nešto kostobolje,ogrebotina raznih,ubodi raznih beštija i tako to....oko 3000 litara vode,10 litara raznih tekucih gnjojiva,puno vremena i brige na svim razinama.


Big Bud-pokazao mi se kao precjenjena i razvikana sorta..iskreno ništa posebno..sto se tice kolicine koju je dao mogu vam reci najmanje od ove 3 sorte a slovi kao outdoor sorta sa visokim yealdom od 500-700g po biljci..ne drži prica vodu...sumnjam da sam ja nesto sjebao mada ostavljam tu mogucnost otvorenu...topiranje nije baš podnio najbolje....uglavnom necu ga više growati..dim mu je od 1-5..ja bih mu dao 3+...a ubrana kolicina suhog dao bi mu -3


Blue Cheasse-pokazao se odlicnim,potentna sorta sa ljepim bojama,zavidnu kolicinu suhog mi je dao,dim fini i po okusu i mirisu,užitak ga pušiti...cista 5 i za dim i kolicinu

Early Skunk-e to je prica za sebe,najpotentnija sorta koju sam ikad growao topiranje obožava i samo zove na još i još..biljke od 330 cm..headovi puni debeli i masni..nadmašio sva moja ocekivanja po svemu 800g po biljci mi je pljunuo..dim ko dim....S K U N K....ocjena od 1-5...cista 10...nevjerovatno dobra sorta...


U iducih dan dva okinem vam fotkice da vidite kako to izgleda,zahvala metalmaniacu što me savjetovao za topiranje...suhe headove cu uskladištiti u ovim vakum vrecama..baš me zanima kako ce to ispasti
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
bravo ostri, cekam fotke pa da zalepim rep+ ;) svaka cast za ovogodisnji outdoor i dnevnik, peace
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.