Big Bud Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
eeevo ovako ljudi odlucio se i ja bacit na grow prvo bio uzeo sjemenje skunka 1 al on je iz nekog cudnog razloga krepo :mad:
od ''opreme'' ima se terra magma bio bizz grow sjeme Big Bud ovaj put vitone cfl 85w 5000L 6400K za pocetak ovaj tjedan uzimam i hps 250w
boks velicine 60x60 ali cu ga jos malo prosirit na 80x80x120

sjemenje mi je trenutno u vodi da se kora omeksa pa cemo danas zasadit..

ako ima netko nekakav prijedlog savjet slobodno neka nabaci zato i prije svega ovo i pisem ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
odlicno, bud_man sadi big_bud, svidja mi se, sretno, ajd javi ciji je big bud, znam bar osam breedersa koji ga rade, u svakom slucaju, dobra jaka dominant indica
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ajmo neke slike opreme i boxa pa cemo sigurno imat nekakav prijedlog......dobra sorta, fini uslovi......mirisim uredan grow.......:thumb:
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Sretno lega i slozio bih se s Ivachom, deder neke slike :)
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
slike ce vma bit najkasnije sutra..nisam jos posliko xD ali trenutno mi stoji u kratonskoj kutiji od frizidera ali cu napravit lijepu kutiju od starog laminata kojeg imam pa cu onda kitiju rasporit i stavit preko malo kamuflirat..nije da moram al eto ako neko bane nenajavljen :D

sensi seeds su :) 3 feminizirane danas izvadjene iz bode stavite u tablete za kaljenje i vec proklijale pa sam ih stavio blago pod svjetlo..

zanima me od kad se mogu gnijit sa ovim bio bizz? i crnjak mi nikako da uvatim sam i prpocitam detaljnije jer uvjek dok dojdem do boce budem urokan :/
 
24.05.2011
229
111
0
ja koristim biobizz i prezadovoljna sam,prvo gnjojenje sam napravila kada su bile stare 20 dana 1ml/1L,kreni polako pa ćeš nakon nekog
vremena osjetit da li da im pojačaš ili da smanjiš:watchplant:sretno dalje:icon_lol:

pozz;)
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
hvala sutra cete dobit slike..ovaj tjedan bi box trebo bit finishiran
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
PowerSeed to je cisto sad privremeno..bit ce on jako lijep kad ga skrpam :)
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
hehe ajd molim te ubaci jos koji CFL unutra jer neces imat nista od toga samo lisce hehe sa tom jednom ili dvije kolike su...i kupi jedno kutiju izolikre kako kaze mrkvica da nebi bilo kupovanja protu pozarnog aparata :D--- sve u svemu stretno
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
to je privremeno jos dok klijaju pocetkom iduceg tjedna (jer su mi se planovi pomrsili) idem kupit jos jednu taku cfl i hps od 250w pa cemo nekako izvuc sa tim i vegu i cvjetanje..a unutar ove kutije ce se nalazit drvena lijepa :) a ovo okolo ce bit samo kamuflaza za sad je to ovako dok nuhvatim vise vremena..znate ono ko sto kaze ekrem jevric kuca skola skola kuca :D
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ako mislis kupovat HPS nemoj novce trosit na CFL......onda radije uzmi MH i HPS 250W......jer pod jednim HPS ce biljke bolje rast nego pod ta dva CFL-a iako je u vegi.....

....moj prijedlog.....posto planiras HPS onda ili HPS ili MH.....CFL izbaci pored HPS u toj kolicini to je samo bacanje novaca......
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
mh mi se neisplati uzimat jer cu imat samo jedan balast..tako dok bi mi bilje bilo u cvjetanju a klonovi u vegi imao bi problem...jer bi mi mh zarulja skoro stojala neiskoristeno..onda bolje samo hps :D
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....pa ako mislis imat klonove onda ce te CFL-ke posluzit.....a ovaj big bud najbolje pukni pod HPS.......
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
bud_man je napisao(la):
to je privremeno jos dok klijaju pocetkom iduceg tjedna (jer su mi se planovi pomrsili) idem kupit jos jednu taku cfl i hps od 250w pa cemo nekako izvuc sa tim i vegu i cvjetanje..a unutar ove kutije ce se nalazit drvena lijepa :) a ovo okolo ce bit samo kamuflaza za sad je to ovako dok nuhvatim vise vremena..znate ono ko sto kaze ekrem jevric kuca skola skola kuca :D


Neznam koliko ces ista kamuflirat s tim..ako zivis sa starcima a izgleda zivis onda bolje neko Pc kuciste imaces za sebe da pusis mj dva i dok ovo popusis drugu vadis...a ovako ak te uvate a 80% oce necu da te plasim...onda im bolje objasni nadji neki razlog zasto uzgajas,,reci da neznam da pomazes nekom ko ima rak pa ce pravit ulje :D neznam...meni divota ja sa zarucnicom zivim i bas me briga hhehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.