LED Big Bud, Sensi seed, Bubble gum XL,RQS.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
✌ Ekipa!
Bigbud#2,če pod makazice,imam baš toliko vremena,da jednog ošišam,a drugi,če biti za vikend-chill!
Tom prilikom,bi se zahvalio Cjeloj Vutra ekipi,za pomoč i savjete, spodbudu,te toleranciju mog hyperuma!!, (stvarno nikad namerno nisam želeo pisati zbunjajuče,mada znam,da se tako čita moj tekst!Svestan sam toga.Zato,još jedanput hvala za toleranciju,mog freeminda,and freespeacha-(dosta puta konfuznog-I am sorry!)
Ajmo nazad na temu.
Ovaj grow,jest Najpuniji grow od ovih petih,koliko sam uspio,u godini i kusur dana-napravit,i zavŕšiť,ove moje,početniške ekspedicije u indoor uzgoju Marjane!!
Za toliki iznos,sam se trudio, koliko sam uspio.(koliko če biti suhe vage,na kraju okupno,ču da poručim)..,a bi volio prilikom,da se srčno zahvaljujem savjetima,i razgovorima,-OmaracO-u,ne.Smoke Alot-u,Blake-u,i ostalima.
U toj mojoj vztrajnosti,vidim potencial,da mogu,u prostoriji od 0,64m2,da napravim sebi ljek, za moj mozak,a i najviše,za, sá godinama zadobljene fizičke deformácije kičme i bolest,nožnih krčnih vena..pomaže ljudi moji,pa to je neveroatno, koliko može Cannabis da napravi život kvalitniji i radostniji!!
Evo Bigija,pre radnje"
IMG_20200508_091117.jpg
IMG_20200508_091057.jpg
✌️By lovetogrow
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Eto drugarice i drugarice,došlo vreme,da se osušeno pospravi,malo v cure,malo za u rizlu,posla imám još sa Bigijem#2,
IMG_20200521_220805.jpg
Uz 'sestru',jedinicu,si olepšam večer!! Ljepo je na kraju,ako sve proďe kako treba, uživat plodove svog truda i strpljenja! ::listomahanje:: :thumb:::lulamira:::) ✌️by lovetogrow
ps.količina,je zadovoljiva.BubblegumXL,dao 50g+, Bigija,#1,čemo obrat sada, a drugi Bigi dao70g+.. nekako bi zaključio rječima.;
Ko voli growat,i da to srčno radi-mu želim sve najbolje!!
Ja sam početnik,ali sa svakim ciklom naučim nešto,što mogu popravit,ako zatreba.Samo treba strpljenja, spoznavanje sa biljkom,..
Zaključujem,jednom smoke reportu ove u rizli...
IMG_20200521_220730.jpg
poako zápalim ,..par dimova..držim,pustim...Počne,da me 'baca u neke filozofije,sa sobom"..lol..zezam se,ova zakucava,na good I relax (môže biti relax,sa R.,ak je Puna Rizla! :cool: !Baš sam tražio strain,koji bi me opustio na taj način.Priporučujem gajenje,nije bila zahtjevna,al mogu tvrdit da se udvostročila u bloomu! Tako da...,višina tenta je bitna,ak je vegetacija malo duža.
toliko od mene.Hvala Svima,koji ste s savjetom pripomogli mom širšom pogledu na growanje!
✌️and lot'f love,by lovetogrow