Big Bud - Sensi seeds

Hempatia Soma Seeds Herbies Headshop
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.234
12.640
358
Big bud,sensiseeds,Plagron paleta,plagron growmix zemlja+castings..idealna za pušit,very very high flo!!nikako da se uduvaš,pa kao;među ljude,jer se gubiš na sekunde..lol
Foto 6ih grama(za probu)..pa se "malo" dimi...
✌and❤by lovetogrow
15786157195266789737868236639717.jpg 15786157816991158641274680138624.jpg
a okus,po jagodičevju,v šumi...mmm

Lovetogrow

27.08.2019
1.234
12.640
358
Ovaj put,opet prilika pušit istu vutru..
IMG_20200508_090144.jpg
Ova je vutra,bila čak na testiranju,u Nacionalnem lab.RS(oko 70€,košta testiranje, btw,a môže se slat bilo koju supstancu,a dobiješ rezultate na papiru,sve lab.tahnikama istestirano,kolikšni je postotak,čega..)
U našem primeru,trazili se rezultati postotak THCa,CBDa,a i nekih ostalih elemenata (meni nebitnih,al nekom bilo..),pa znam kraj priče..20,5 i nešto %Thc,cbd ,bio nizak koliko se sječam, pod 1%..
Vutra je bila gajena, u prvom postu zapisanimi -medij,đubriva... Plagron.
Gajio se i Indoor tehnikom( Big bud), u početku septembera 2019,završavala tura :eek:utdoor Big bud,od sensi seeda, seveda.
Danas smotao jox...
IMG_20200509_144032.jpg
...i zamalo, dá me nije lupilo dvaput jače,koliko me inače dobar Grass opali!! Mogu reč,za strain,definitivno priporučujem za gajitelje svakog "ranga",pa i nás,početnike.Bio sám uz grow toliko,da sam saznao potrebu,svaje bilje,i nisu zahtjevne,samo traže malo pažnje,a i dooosta mira, da ona odraste,svoj životni ciklus.
Puši se ekstra jako "gust" dim,dva tri udaha, počne da "choka"(guši na kašalj)..al fura opušteno i nije,za 'početnika',prví púť i slično.. :cool:
Probao sam u rizlu,I na vejp...I ako je ljepo , kvalitetno osušena,ko ova,I tog grow a,fino i na vejp,a za rizlu perfect!
✌️By lovetogrow

11.01.2022
2
2
3
37
Pozdarv
Daj mi reci koliki joj je foto period? U kojem mjesecu si ju pobrao? Jel stigla odradit svoje do kraja? Kakva se pokazala sa vlagom? Koliko bi ju ocijenio po mirisu i okusu i kakav je? Koliki je prosjek suhih hedova po biljci (navodno piše da ima ogroman yield)?

• Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

Lovetogrow

27.08.2019
1.234
12.640
358
Pozdrav @VigorMS !
Zavisi i od grow uvjeta,koje imaš. Ak možeš raspolagati uravnavanjem vlage -može to super ispast! Od Sensi seeda Big Bud,brao sam nekde u 56.dana(8.sadmica od prvih cvatova,znači +15.dana.Mozes ti to obrat i pre-zavisi od uzgoja-čime?kokos,zemlja,hidro..?
Peace,ak te zanima više o sami getici kucaj Seedfinder i dobit češ sve info
Al smoke?jak,gust dim,earthy i na citrus čak mi imala okus.priporucjem svakako.big bud mi je omiljeni strain među tim hybridima ..
Peace by Lovetogrow

• Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0

Lovetogrow

27.08.2019
1.234
12.640
358
Nema na čemu!
Rado podjelim informaciju,pogotovo oko straina kog sam gajio.Ja sam probal Big Bud-Sensiaseeds,Bigger Bud-BSB,...Na kraju uvjek zadovoljava tako kvalitetom ko i kvantitetom(ovisi od vel.prostora,te uslova u njemu)..jest big yealder(da mnogo)!
Ja sam trenutno zapel na Somi.imam par menki od Lavender #1(jako priporučujem)
Somango (jak dim za pušit-jedan izmed omiljenih)..Lavender OG ču sad odgojit-pa u radu na kraju napišem i smoke report.
A jesi pogledal na Cromu,Google:
Kucaj: Seedfinder-tamo imaš na engleskom sve strainove koji su danas dostupni (i ne),al u Strain-search,upises pravo ime straina koji te zanima i ispise se ti npr.20 tih strainova i kroseva-ti samo biras banku koja je zapisana u tabeli.jako jednostavno! Ja je imam čak na naslovnoj str.tel.!hehe,kad ga upalim-mogu direkeeekt u Seedfinder i nači šta me zanima od straina.Poznas stranicu?
Da ne pišem nekom" ko je to znao pre menesmiley9934:lol:"..lol
Peace by Lovetogrow
I šta god te zanima-tu smo,da podjelimo iskustva jeli! :)
puno pozdrava.Danas praznik,sutra praznik..pa ču malo po netu;(da "vršim"projekte u glavi,na papiru-i onda u praksi..)
Drž se! I Sretno sa BBjem.kako su sada?
Jesi posadio i izbile več?(sry ak sam brcnul u tamu,al zaboravio sam ak sam vidjel nekde-sory..bum pogledal profil ak ti otvoren)✌
Ja sam do sada bio skroz na Plagronu grow mix zemlji i Plagron zelena linija đubriva. Ali Soma Sacred soil i čaj su ekstra! Samo se čaj priprema koz grow,a zemlju zavrsis več na pocetku :) ! 20221031_081903.jpg kuha se 12.sati,jos dan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.