Big Bud - Sensi seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Big bud,sensiseeds,Plagron paleta,plagron growmix zemlja+castings..idealna za pušit,very very high flo!!nikako da se uduvaš,pa kao;među ljude,jer se gubiš na sekunde..lol
Foto 6ih grama(za probu)..pa se "malo" dimi...
✌and❤by lovetogrow
15786157195266789737868236639717.jpg 15786157816991158641274680138624.jpg
a okus,po jagodičevju,v šumi...mmm
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Ovaj put,opet prilika pušit istu vutru..
IMG_20200508_090144.jpg
Ova je vutra,bila čak na testiranju,u Nacionalnem lab.RS(oko 70€,košta testiranje, btw,a môže se slat bilo koju supstancu,a dobiješ rezultate na papiru,sve lab.tahnikama istestirano,kolikšni je postotak,čega..)
U našem primeru,trazili se rezultati postotak THCa,CBDa,a i nekih ostalih elemenata (meni nebitnih,al nekom bilo..),pa znam kraj priče..20,5 i nešto %Thc,cbd ,bio nizak koliko se sječam, pod 1%..
Vutra je bila gajena, u prvom postu zapisanimi -medij,đubriva... Plagron.
Gajio se i Indoor tehnikom( Big bud), u početku septembera 2019,završavala tura :eek:utdoor Big bud,od sensi seeda, seveda.
Danas smotao jox...
IMG_20200509_144032.jpg
...i zamalo, dá me nije lupilo dvaput jače,koliko me inače dobar Grass opali!! Mogu reč,za strain,definitivno priporučujem za gajitelje svakog "ranga",pa i nás,početnike.Bio sám uz grow toliko,da sam saznao potrebu,svaje bilje,i nisu zahtjevne,samo traže malo pažnje,a i dooosta mira, da ona odraste,svoj životni ciklus.
Puši se ekstra jako "gust" dim,dva tri udaha, počne da "choka"(guši na kašalj)..al fura opušteno i nije,za 'početnika',prví púť i slično.. :cool:
Probao sam u rizlu,I na vejp...I ako je ljepo , kvalitetno osušena,ko ova,I tog grow a,fino i na vejp,a za rizlu perfect!
✌️By lovetogrow
 
11.01.2022
2
2
3
38
Pozdarv
Daj mi reci koliki joj je foto period? U kojem mjesecu si ju pobrao? Jel stigla odradit svoje do kraja? Kakva se pokazala sa vlagom? Koliko bi ju ocijenio po mirisu i okusu i kakav je? Koliki je prosjek suhih hedova po biljci (navodno piše da ima ogroman yield)?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Pozdrav @VigorMS !
Zavisi i od grow uvjeta,koje imaš. Ak možeš raspolagati uravnavanjem vlage -može to super ispast! Od Sensi seeda Big Bud,brao sam nekde u 56.dana(8.sadmica od prvih cvatova,znači +15.dana.Mozes ti to obrat i pre-zavisi od uzgoja-čime?kokos,zemlja,hidro..?
Peace,ak te zanima više o sami getici kucaj Seedfinder i dobit češ sve info
Al smoke?jak,gust dim,earthy i na citrus čak mi imala okus.priporucjem svakako.big bud mi je omiljeni strain među tim hybridima ..
Peace by Lovetogrow
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Nema na čemu!
Rado podjelim informaciju,pogotovo oko straina kog sam gajio.Ja sam probal Big Bud-Sensiaseeds,Bigger Bud-BSB,...Na kraju uvjek zadovoljava tako kvalitetom ko i kvantitetom(ovisi od vel.prostora,te uslova u njemu)..jest big yealder(da mnogo)!
Ja sam trenutno zapel na Somi.imam par menki od Lavender #1(jako priporučujem)
Somango (jak dim za pušit-jedan izmed omiljenih)..Lavender OG ču sad odgojit-pa u radu na kraju napišem i smoke report.
A jesi pogledal na Cromu,Google:
Kucaj: Seedfinder-tamo imaš na engleskom sve strainove koji su danas dostupni (i ne),al u Strain-search,upises pravo ime straina koji te zanima i ispise se ti npr.20 tih strainova i kroseva-ti samo biras banku koja je zapisana u tabeli.jako jednostavno! Ja je imam čak na naslovnoj str.tel.!hehe,kad ga upalim-mogu direkeeekt u Seedfinder i nači šta me zanima od straina.Poznas stranicu?
Da ne pišem nekom" ko je to znao pre menesmiley9934:lol:"..lol
Peace by Lovetogrow
I šta god te zanima-tu smo,da podjelimo iskustva jeli! :)
puno pozdrava.Danas praznik,sutra praznik..pa ču malo po netu;(da "vršim"projekte u glavi,na papiru-i onda u praksi..)
Drž se! I Sretno sa BBjem.kako su sada?
Jesi posadio i izbile več?(sry ak sam brcnul u tamu,al zaboravio sam ak sam vidjel nekde-sory..bum pogledal profil ak ti otvoren)✌
Ja sam do sada bio skroz na Plagronu grow mix zemlji i Plagron zelena linija đubriva. Ali Soma Sacred soil i čaj su ekstra! Samo se čaj priprema koz grow,a zemlju zavrsis več na pocetku :) ! 20221031_081903.jpg kuha se 12.sati,jos dan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.