Big Buds chronic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Weed-bong

Aktivan Član
03.06.2006
53
1
0
sally je napisao(la):
evo opet malo o zdravki.. :)

sad je u trecem tjednu cvjetanja i meni se cini da dosta dobro napreduje.
jel u redu ovakvo stanje za ovu fazu?


cak sam isla brojat headove, za sad ih je tridesetak. znam da to nis ne znaci, znam da ce se, kako budu rasli, spajati u jedan, ali nema veze, zvuci mi impresivno :)

ove biljke su u trecoj nedelji cvetanja a moje u 5 nedelja cvetanja moji cvetovi su jedva malo veci od ovih ja sam mojima rezo vrhove i sad imam 100 vrhova sporednih grana ima na sve strane a budovi vrlo maleni i sporo se razvijaju.Sta da radim da im ubrzam rast?????Preostalo mi je svega 25-30 dana do kraja djubrio sam ih sa pola doze non stop ali cesce jednom nedeljno nekad i dva puta sa vrlo malom dozom znaci nikada nisu dobile pravu dozu sad ih nisam djubrio 5 dana i sacekacu jos jedno 5 pa cu ih onda poslednji put zadjubriti dali da im dam malo vecu dozu ovaj put da cvetovi porastu ili ne?Inace planiram da djubrim sa 18/18/21 to je za razvoj ploda valjda a imam i 10/52/10 za razvoj cveta koje je bolje da upotrebim posto ce ovo biti poslednje djubrenje. :?:
 

Weed-bong

Aktivan Član
03.06.2006
53
1
0
ok ja znam da je tesko nekom dati odgovor na ovo pitanje jer necete da snosite odgovornost ako neko zajebe svoje biljke ali meni pomaze da dobijem sto vise informacija.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Logika govori da upotrebis ovo za razvoj cveta,jer vutra ima cvet a ne plod. :lol: Mada ne mora da znaci da ce ti bud biti veci.Zavisi to od mnogo vise stvari,ne samo od djubrenja.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Sto se tice vrsta, kad je kolega vec spomenuo to, a da ne otvaram novu temu, evo u cemu se radi...
Dobio sam 8 sjemenki u koverti (od havera),(White Widow, Power Plant, Sativa, Indica, Nirvana Misty) ali problem sad je u tome, sto je to stiglo meni kovertom regulara, i on nije odvojio sjemenke, tako da sad ne znam koja je koja.... pravo sjeb nane mi....
On mi spominje ove vrste, imam 8 sjemenki a 5 vrsta... mislim nikako ne mogu jelde skontati koja je koja...???
ako treba ja cu pokusati uslikati 3.2MBpx aparatom, ali bojim se da se nece prepoznati.... ali u svakom slucaju na kraju hoce jel tako???? :)
 

Weed-bong

Aktivan Član
03.06.2006
53
1
0
brend je napisao(la):
Weed-bong velicina hedova zavisi od vrste koju gajis.Koja je tvoja vrsta?

ma nije nikakva specijalna vrsta naso sjemenke u nekoj smrdljivoj travi sto sam pusio i zasadio jedna je cista sativa ima dugacke i tanke grane malene i mrsave listove a ove druge dve rastu dosta zbijeno i na njima su budovi ok ono dovoljno su razvijeni ali na ovoj sto je izrasla previsoko su maleni budovi i slabo razvijeni.
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
ej ljudi. novi update. zdravka upravo zavrsava 5. tjedan cvjetanja i evo stanje stvari:





mislim brat za 10 dana. kakva su predvidjanja? ce bit to spremno tad?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Super ti je "Zdravka" :) hehehehhehe, extra je, da kucnem u drvo.... vidi se da si je dobro pazio, koja je vrsta???
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
to ti je "no mercy" double fun, narucena sa aliena. jedino zensko od sest pokusaja :)
e, da, nisam je pazio nego pazila ;) :girlie:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
sally je napisao(la):
to ti je "no mercy" double fun, narucena sa aliena. jedino zensko od sest pokusaja :)
e, da, nisam je pazio nego pazila ;) :girlie:

Oooo izvinjvam se.....
ispricavam... kako vam draze :)
:respekt:
:)
Ali si peh nekako, od 6 jedna zensko???...
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
nego sta.. :)
zdravka je pod hps-om, philips son-t 400 agro. i zadovoljna je, rekla bi. :)

al da sam peh, jesam. sest posadila, jednu cu brat. al dobro. razvila se iznad svih mojih ocekivanja i bit ce dovoljno materijala za ljeto. :D
a drugi put ce statistika, nadam se, bit obrnuta. 5 zdravki na jednoga zdravka.
:girlie: :girlie: :girlie: :girlie: :girlie: 8)
 
18.10.2005
12
0
0
Svaka cast Sally!!!Biljka je savrsena!! :tjaos:

e a jedno pitanje ako smem-ja gajim biljku na terasi i posadio sam je 10 maja sad je znaci stara skoro 2 meseca a vec se javlaju oni pistili tj . one bele dlacice.
Meni je ovo prvi put da se susrecem sa cvetanjem pa mozes da mi kazes sta se desava.Tih dlacica je malo ,svega 5 6 al ocekujem ih jos.Kad dA KRENEM DA IH DJUBRIM ONOM HEMIJOM(ZA BOLJE CVETANJE)??

i jos da pitam,jel to ok da mi biljka procveta za 2 meseca,visoka je oko 55-60 cm?? :tjaos: :banana_jahach:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Snup(S) je napisao(la):
e a jedno pitanje ako smem-ja gajim biljku na terasi i posadio sam je 10 maja sad je znaci stara skoro 2 meseca a vec se javlaju oni pistili tj . one bele dlacice.
Meni je ovo prvi put da se susrecem sa cvetanjem pa mozes da mi kazes sta se desava.Tih dlacica je malo ,svega 5 6 al ocekujem ih jos.Kad dA KRENEM DA IH DJUBRIM ONOM HEMIJOM(ZA BOLJE CVETANJE)??

i jos da pitam,jel to ok da mi biljka procveta za 2 meseca,visoka je oko 55-60 cm?? :tjaos: :banana_jahach:

Te bijele dlacice su znak da ti je biljka zenka, i super je, samo nastavi da je pazis i imaces finu biljku. Vidim koristis sunce samo kao osvjetljenje, to ti je ustvari outdoor gajenje, ipak sunce je sunce i to nista ne moze zamjeniti, to sto ti je ranije procvjetala, nema veze...osjetila da treba da cvjeta i gotovo sad, sad samo se nadaj finom vremenu :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
sally nemoj to preubrzo obrati....
Prije ili kasnije je dobro nabaviti neko dobro povecalo ili pocket mikroskop(nije toliko skup) tako cete najbolje znati kad je urod gotov.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
i pocni za koji dan ispirati biljku vodom radi ukusa!!!!!!!!!!! obavezno :)

inacer cool