Big devil xl auto uzgoj u pokusaju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
aman ljudi bice slike cekam fon iz servisa. jel zelite na robiju da me oterate? ja vec imam jedno sudjenje za uzgoj, jel mi treba da zajmim fon il foto da bih slikao, sta znam ja sta gde moze da ostane sacuvano u neko back upu, i da navucem bedu na vrat?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
5 stranica "dnevnika" a niti jedne slike. Pa di to popravljaju mobitel mjesec dana?
Automati su u pitanju koji imaju vise od mjesec dana. Pa necemo samo berbu gledat, ako ce je bit?!

Dnevnik ide u nezavrsene, a slike mozes stavit u galeriju..... jednog dana kad ti mob dodje sa popravka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: StepaTHC and hazeri

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
Sinko ne mozes ovako otvarati i voditi dnevnik sta ti nije jasno, jednostavno nema smisla. Imas i vodic za otvaranje dnevnika pa procitaj kad ga ponovno pozelis otvoriti, ali citaj s razumijevanjem! :) poz
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
da li je problem kada budem uspeo da slikam da otvorim dnevnik iznova? iskreno se izvinjavam, tankih sam zivaca pa mi se omakne vulgarnost neka. vise se nece ponoviti.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Sama rijec "dnevnik" znaci da se biljeze dogadjanja svakoDnevno i zapisuju su sve detalji koje radis. Gnojenje, zaljevanje, pesticidi, pocetak cvjetanja, treniranja koja radis itd itd itd. Posto nam je hobi takav kakav je, ne mozemo raditi update svaki dan, pa radimo jednom tjedno od pocetka do kraja. Tjednik bi bilo bolje ime :) Ako dodje do nekih promjena, moze i cesce nego jednom tjedno. Mozes napravit neki retro dnevnik kada bi imao sve slike....
Ako mislis da ce dnevnik imat smisla samo sa slikama od biljke koja je prosla pola zivota...... probaj, al nemre to bit dobar dnevnik.
Ili otvori dnevnik cvjetanja automatika heheh. Ne znam sto da ti kazem pametnog. Radije u galeriju stavljaj, jednostavnije je i ne moras nista tipkat :)
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
Radije u galeriju stavljaj, jednostavnije je i ne moras nista tipkat :)
ahhahah da znas da si u pravu :) ja pre svega volim da gajim biljke, to sto mi je kanabis lek za anksioznost i depresiju je nesto drugo ali je ljubav prema biljci svakako na prvom mestu, nego mi je prethodni dnevnik koji sam vodio hapsenje i zaplena sprecila da privedem kraju. samo se nadam da cu ovaj put imati vise srece hehe

izvini na vulgarnosti ali me ono kad si rekao ako ce uopste biti berbe bas izvelo iz takta, od 2013 nisam nista gajio mastam o tome da uberem pa makar par cvetova ali da znam da su plod mog znoja i rada i pruzene ljubavi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin and Stipe