Big tower 70W HPS, Quick One [RQS]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
Ali stvar je u tome da je uopće nisam gnojio. Kupio sam samo HESI bloom i F+ kad krene u cvatnju. Znači do sada samo voda...

Ne znam...
Ako stvarno nije do ventilacije i svježeg zraka, onda više nemam ideje...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
biljka te preklinje da ju prestanes rokati sa peroksidom bez razloga....to je kao da ti uzimas antibiotike bezveze eto onako nek se nade
Nedozvolis koloniji bakter,da se obnovi od katastrofe vec ih doceka novi ml na litru.
To bezrazlozno sipanje svega i svacega nazalost zavrsava upravo ovako.Gotovo je nevjerovatno da se moze shebati autonmatik..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
Peroksid je dobila samo zadnja dva zalijevanja, dok su se problemi javili daleko prije nego što sam ga uopće nabavio.
Plus, dooooobro pazim da ne pretjeram, na netu (forumima) se preporuča 3ml / l, ja stavljam i manje: 1ml / 0.5 l)

Al gle: zraka SIGURNO nije imala dosta, plus temperature koje su se na mahove dizale i preko 35 stupnjeva, dobro da ja živa.
zajebo sam se, osim u dizajnu boxa, u samom prostoru, koji je loše prozračen. Kad ja uletim tamo, super je hlad, ali kad 18 sati u tom zatvorenom prostoru gori HPS-ica, zgrije se to.

U svakom slučaju zahvalan sam na savjetu, stat ću s peroksidom dok se ne oporavi.
hvala!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
peroksid je dobar ali samo u odredenim situacijama:) Bezbolnije je obogatiti vodu kisikom na jednostavniji nacin sa nekakvom booble pumpom.
Sam peroksid spusta ph pa ako si ga ubacivao poslije korigiranja onda je mozda i tu problem ph ispod 5,5 100%
Cak se i nemoras zamarati sa ph..posto je auto sorta.
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
YESSSSSSSS

Dijagnoza se pokazala točnom. Otišao sam baciti oko na biljčicu, kako se drži nakon LST-a, a kad tamo...


Ludnica! Opet mi je mila i draga i bujna.
Očito joj paše još zraka, mila moje je prodisala punim plućima (i korjenom).
Smanjit ću hidrogen na svako drugo zalijevanje.
I, ono najvažnije: nema novih žutih vrhova!!!! :bananica

Eh sad, vidim jedan novi vrhić se dignu skroz s lijeve strane, jedan je vidljiv na sredini, ali jedan je skriven iza lista kojeg držim rukom. Razmišljam da na neki način povežem taj list (ne želim je izlagati dodatnom stresu skidajući listove), da i taj dodatni vrhić vidi svjetla...



I pitanjce: ovo na samom vrhu biljke... jel to počelo cvjetati?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
nije katastrofa imas ti do kraja jos 50 dana minimalno i dobar dio toga ce jos rasti.
Lst nemora biti gotov,zasto?... do kraja growa ti mozes trenirati biljku
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
da, al kažu da kad krene cvjetanje, stabljika očvrsne i ne može se više lako trenirat...
ma, vidjet ćemo, meni je samo drago da se oporavila, ja sam se već pomirio da je prvi grow otišao u k...
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
34. dan života, ni tjedan dana nakon što je počela cvjetati



Oporavlja se mala sve se praši, mislim da dobro izgleda s obzirom da je efektivno 2 tjedna 'pauzirala'.

Danas sam je zalio sa pola litre vode, sljedeći put će dobiti u srijedu ili četvrtak.
Idem na odmor na tjedan dana, kad se vratiom nadam se da će bit štofa za novi LST...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname and weedoye
23.02.2008
1.048
1.455
188
prelistah ceo dnevnik i ne nadjoh kolko ti je udaljen hps od biljke,
cini mi se da je biljka cak dole i da bi mogao da podignes malo,
meri kolka je temp i podizi, sa svakim centimetrom dole temp drasticno
a vidim imas i cfl one moraju biti bas blizu...
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
modovi bacajte ovo molim u nezavršene

nije me bilo doma i buraz je krivo zalio biljku... octom...
greška je moja, nisam bio dovoljno precizan u objašnjenju,...

u ta tri dana od zalijevanja biljka se potpuno osušila, listovi su se doslovno mrvili na dodir.
eh jeb'ga
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
o jbg,,,, baš sam tražio dnevnik da vidim kakva je situacija kod tebe kad tamo total disaster...
Žao mi je! Unaprijed ti želim sreću u sljedećem pokušaju!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fat_troll